عضو شورای شهر تهران عنوان كرد

توسعه کارآفرینی اجتماعی و کاهش لطمه ها با اصلاح قوانین

توسعه کارآفرینی اجتماعی و کاهش لطمه ها با اصلاح قوانین حراج کن: عضو شورای اسلامی شهر تهران، از کوشش برای اصلاح بودجه و قوانین، برای توسعه کارآفرینی اجتماعی و کاهش لطمه های اجتماعی با همراهی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، سوده نجفی، عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از مرکز بهاران منطقه 4، سامان سرای لویزان و مرکز مهارت آموزی و کارآفرینی منطقه 4 اظهار داشت: زحمات و اقدامات کارکنان این سازمان در دوران شیوع ویروس کرونا به خوبی دیده نشده است.
وی افزود: کارکنان سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی، بدون هیچ چشمداشتی بطور شبانه روزی به افرادی خدمات رسانی می کنند که حتی از جانب خانواده هم طرد شده اند و این اقدامات را فقط خدا می بیند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران، با تاکید بر این که عملکرد این سازمان بسیار عالی است و این اقدامات با هیچ تقدیر مالی و زبانی قابل جبران نیست، عنوان کرد: در بازدید از این مراکز قصد داشتم ضمن تقدیر از خدمات به کارکنان سازمان خسته نباشید بگویم.
نجفی درباب اقدامات انجام شده در مراکز بهاران، مراکز مهارت آموزی و سامان سرای لویزان اظهار داشت: خدماتی که در این مراکز ارائه می شود، بسیار عالی است و امیدوارم در شورای ششم بتوانیم با اصلاح بودجه و قوانین به کارآفرینی اجتماعی و کاهش لطمه های اجتماعی کمک نماییم.
وی با اشاره به این که در دوره مدیریت شهری چهارم اقدامات موثری در زمینه لطمه های اجتماعی انجام شده بود، عنوان کرد: خیلی از این اقدامات در دوره اوایل مدیریت شهری پنجم متوقف گردید که خوشبختانه در دو سال قبل به قوت خودشان بازگشتند و امروز شاهد بهبود آنها هستیم.




منبع:

1400/06/06
08:24:06
0.0 / 5
494
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توسعه کارآفرینی اجتماعی و کاهش لطمه ها با اصلاح قوانین
نظر شما در مورد توسعه کارآفرینی اجتماعی و کاهش لطمه ها با اصلاح قوانین
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱