پاکت اختصاصی خویش را با پاکتچی طراحی، تولید و چاپ کن!

پاکت اختصاصی خویش را با پاکتچی طراحی، تولید و چاپ کن! به گزارش حراج کن مجموعه چاپ پاکتچی بیشتر از یک قرن سابقه در چاپ و صحافی و پاکت سازی دارد و بعنوان یکی از بهترین مراکز اختصاصی چاپ شناخته می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، برای هر شرکت و کسب وکاری همیشه تبلیغ و بازاریابی نیاز است، یکی از روش های بازاریابی، چاپ پاکت است. برای ارسال نامه ها و یا قراردادها به بیرون از شرکت احتیاج به پاکت دارید تا از آنها به خوبی محافظت کند و چه بهتر که این پاکت کاملاً اختصاصی برای شرکت شما طراحی شده باشد. پاکت های اختصاصی و سفارشی معرف شرکت شما هستند و می توانند نامه های شما را از دیگر ادارات و سازمان ها مجزا کنند. بدین سان اگر کسی منتظر دریافت نامه ای از جانب شرکت شما باشد، نیازی به گشتن میان پاکت های رسیده ندارد.
شرکت شما باشد، نیازی به گشتن میان پاکت های رسیده ندارد.
مجموعه چاپ پاکتچی بیشتر از یک قرن سابقه در چاپ و صحافی و پاکت سازی دارد و بهترین مرکز اختصاصی چاپ شناخته می شود. مجموعه پاکتچی در محدوده بازار دارای چاپخانه افست است و تمام سفارش های مشتریان در همان جا آماده شده و ارسال می شود. این مجموعه به صورت تخصصی در زمینه چاپ انواع پاکت پستی، پاکت رادیولوژی، چاپ سربرگ، فاکتور، کاتالوگ و… فعالیت دارد.
قیمت چاپ پاکت اختصاصی به چه عواملی بستگی دارد؟
قیمت چاپ پاکت برای سفارش دهنده بسیار اهمیت دارد و اغلب چون تعداد سفارش ها بالاست به دنبال راهی برای کمتر شدن هزینه است. امروزه با بالا رفتن قیمت دلار، قیمت مواد اولیه در این صنعت هم بسیار بالا رفته اما بازهم درصورتیکه در حین سفارش اطلاعات کافی داشته باشید می توانید به بهترین و به صرفه ترین چاپ را انتخاب کنید. عوامل مختلفی بر قیمت چاپ پاکت اختصاصی اثر می گذارند که در ادامه این مطلب به آنها خواهیم پرداخت. پاکت حبابدار
جنس کاغذ
بدیهی است که در هر صنعتی در صورت استفاده از مواد اولیه مختلف، قیمت محصول نهایی هم متفاوت خواهد بود، صنعت چاپ هم از این قاعده مستثنا نیست. برای چاپ پاکت از کاغذهای مختلفی میتوان بهره برد که قیمت های مختلفی دارند. اختلاف قیمت کاغذهای مختلف علاوه بر جنس و کیفیتشان به برندی که کاغذ را تولید کرده هم بستگی دارد. در صنعت چاپ پاکت از کاغذهای مختلفی استفاده می شود که هرکدام قیمت مخصوص به خویش را دارند. در ادامه برخی از آنها را معرفی می نماییم.
برای هر شرکت و کسب وکاری همیشه تبلیغ و بازاریابی نیاز است، یکی از روش های بازاریابی، چاپ پاکت است. برای ارسال نامه ها و یا قراردادها به بیرون از شرکت احتیاج به پاکت دارید تا از آنها به خوبی محافظت کند و چه بهتر که این پاکت کاملاً اختصاصی برای شرکت شما طراحی شده باشد. پاکت های اختصاصی و سفارشی معرف شرکت شما هستند و می توانند نامه های شما را از دیگر ادارات و سازمان ها مجزا کنند.

قیمت چاپ پاکت اختصاصی به چه عواملی بستگی دارد؟
قیمت چاپ پاکت کرافت برای سفارش دهنده بسیار اهمیت دارد و اغلب چون تعداد سفارش ها بالاست به دنبال راهی برای کمتر شدن هزینه است. امروزه با بالا رفتن قیمت دلار، قیمت مواد اولیه در این صنعت هم بسیار بالا رفته اما بازهم درصورتیکه در حین سفارش اطلاعات کافی داشته باشید می توانید به بهترین و به صرفه ترین چاپ را انتخاب کنید. عوامل مختلفی بر قیمت چاپ پاکت اختصاصی اثر می گذارند که در ادامه این مطلب به آنها خواهیم پرداخت.
جنس کاغذ
بدیهی است که در هر صنعتی در صورت استفاده از مواد اولیه مختلف، قیمت محصول نهایی هم متفاوت خواهد بود، صنعت چاپ هم از این قاعده مستثنا نیست. برای چاپ پاکت از کاغذهای مختلفی میتوان بهره برد که قیمت های مختلفی دارند. اختلاف قیمت کاغذهای مختلف علاوه بر جنس و کیفیتشان به برندی که کاغذ را تولید کرده هم بستگی دارد. در صنعت چاپ پاکت از کاغذهای مختلفی استفاده می شود که هرکدام قیمت مخصوص به خویش را دارند. در ادامه برخی از آنها را معرفی می نماییم.
سایز پاکت
سایز پاکت بسته به کاربردی که دارد، متفاوت می باشد. برای همین چاپخانه مربوطه حتما از شما در مورد سایز مدنظرتان سؤال خواهد نمود. مثلا اگر بخواهید اسناد اداری با سایز A۴ را داخل پاکت قرار دهید، می توانید پاکت اداری با همین سایز را بخرید. برای اسناد کوچک تر میتوان از سایز A۵ استفاده نمود. سایز A۳ هم جهت استفاده های بزرگ تر در دسترس می باشد. معمولا این نوع پاکت ها، با نام پاکت نامه ملخی شناخته می شوند. اما شما می توانید پاکت های دیگری را هم سفارش بدهید مانند:
پاکت آزمایشگاهی
پاکت رادیولوژی
انواع پاکت نامه
پاکت پستی
پاکت سه گوش
پاکت سی دی
پاکت هدیه
چرا پاکت مخصوص مزون مهم است؟
اهمیت بسته بندی در حوزه کسب و کارهای فروشگاهی به چند دلیل است؛ اما میتوان اظهار داشت که پس از بروز بیماری جهانی کرونا خیلی از کسب و کارها و همچون فروشگاه های لباس خدمات خویش را به صورت آنلاین عرضه می دهند. برای این کار احتیاج به پاکت مخصوص فروشگاه لباس احساس می شود. پاکتی که به خوبی از لباس محافظت کند و در کنار آن بتواند چند عامل مهم رضایت مشتری و بازاریابی را انجام دهد. در ادامه به بعضی از عامل های اهمیت پاکت مخصوص مزون اشاره می کنیم:
حفاظت از محصول: نخستین و مهم ترین وظیفه بسته بندی درست، حفاظت از محتوای آن در مقابل فشارهای فیزیکی، شرایط دمایی، پارگی و خراش است. پاکت لباس اگر به درستی شکل درستی تهیه نشده باشد نمی تواند این وظیفه را به درستی انجام دهد.
سهولت در بسته بندی: پاکت مخصوص فروشگاه لباس باید قابلیت سهولت در باز و بسته کردن مجدد را داشته باشد. علاوه بر آن حمل و نقل بسته باید به سادگی صورت گیرد.
توجه به محیط زیست: هم اکنون توجه به محیط زیست و سلامت آن یکی از موضوعات مهمی است که تبدیل به اولویت شده است. بنابراین خیلی از کسب و کارها به این مورد اهمیت می دهند. بسته بندی فروشگاهی و پاکت لباس هم باید از جنسی تهیه شود که قابل بازگشت به چرخه طبیعت باشد. این کار علاوه بر این که فواید زیادی برای محیط زیست دارد، سبب افزایش رضایت مشتری خواهد شد. این نوع از پاکت سبز به خوبی مسئولیت اجتماعی شما نسبت به محیط زیست و حفظ آنرا نشان داده است.
بازاریابی محصول: بسته بندی درست و اصولی راهی برای بازاریابی بهتر و نشان دادن برند تولیدی به مخاطبان است. خیلی از افراد در طول روز به دنبال خرید محصولات باکیفیت مناسب هستند. استفاده از بسته بندی مناسب و طرح گرافیکی خلاقانه می تواند راهکار خوبی برای جلب نظر مخاطبان جدید باشد. به این مورد توجه کنید که همه انسان ها تلفیقی از احساسات و منطق هستند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/06/01
08:30:17
0.0 / 5
639
تگهای خبر: آنلاین , بازار , برند , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پاکت اختصاصی خویش را با پاکتچی طراحی، تولید و چاپ کن!
نظر شما در مورد پاکت اختصاصی خویش را با پاکتچی طراحی، تولید و چاپ کن!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴