آغاز واکسیناسیون پرسنل شهرداری تهران از شنبه آینده

آغاز واکسیناسیون پرسنل شهرداری تهران از شنبه آینده برنامه واکسیناسیون پرسنل شهرداری تهران در مقابله با بیماری کووید ۱۹، از روز شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ شروع می شود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، از آغاز انتشار کرونا در کشور، شهرداری تهران نسبت به تأمین سلامت پرسنل به دنبال راهکارهایی برای تهیه واکسن از مراجع مختلف بوده است به صورتی که شهردار وقت هم با عنایت به ارتباطاتی که با مجموعه های مختلف مدیریت شهری و خارج از شهرداری تهران برقرار کرد، خواهان تسریع در تهیه واکسن برای پرسنل شد.
بر همین مبنا توافقاتی با مدیر عامل شرکت شهر سالم و مدیر عامل شرکت همشهری با مسئولین وزارت بهداشت حاصل شد، و وثیقه ۳۵۰ میلیارد تومانی از راه بانک شهر تأمین گردید تا با کمک بخش خصوصی مبادرت به واردات واکسن برای پرسنل و خانواده آنها گردد، اما با عنایت به سیاست های وزارت بهداشت، این مورد در نهایت منتفی شد.
در ادامه از راه شرکت سرمایه گذاری شهر، تأمین و تحویل واکسن مجانی برای پرسنل و خانواده های آنان، و هم فروش آن به متقاضیان خارج از شهرداری اقدام شد که در فرآیند دریافت مجوز با مشکل مواجه گردید. سپس تلاش زیادی صورت پذیرفت که بخشی از پرسنل در اولویت واکسیناسیون قرار گیرند که نهایتا با برقراری تعامل با فرماندهی ستاد کرونا در کلانشهر تهران و به همت همکاران، در ستاد بحران و شرکت شهر سالم برای واکسیناسیون مشاغل پر خطر، اقدام گردید.
بر همین اساس، پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی، تاکسیرانی، شرکت خودرو سرویس بعنوان مشاغل پر خطر در هفته گذشته واکسن دریافت نمودند.
همینطور با هماهنگی شرکت شهر سالم مقرر شد، خط ویژه واکسیناسیون پرسنل شهرداری تهران از روز شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰، در محل ساختمان شماره ۲ شورای شهر، شروع شود که در نخستین روز کاری ۷۵۰ نفر از پرسنل کارگری در ستاد مرکزی شهرداری بر مبنای اولویت شغلی واکسینه خواهند شد.
بنا براین گزارش، مراسم افتتاح رسمی خط تزریق واکسیناسیون روز یکشنبه آینده با حضور معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و معاون فرماندهی ستاد کرونا در کلانشهر تهران برگزار می گردد و برابر اولویت بندی صورت گرفته تا اتمام واکسیناسیون همه پرسنل ادامه خواهد داشت. بدین سان که بعد از انجام امور در ارتباط با واکسیناسیون پرسنل در ساختمان شورا و ساختمان مرکزی شهرداری تهران، سپس معاونت مالی و اقتصادشهری و در ادامه سایر معاونتها با ترتیبی که اتخاذ شده است، واکسیناسیون صورت خواهد گرفت.
به گزارش پایگاه خبری معاونت مالی و اقتصاد شهرداری تهران، همینطور به همت شرکت شهر سالم مرکز بعثت با ظرفیت تزریق روزانه ۱۵۰۰ دوز واکسن به همکاران مناطق وسازمانهای وابسته سرویس دهی خواهد داشت.
منبع:

1400/05/29
14:18:13
0.0 / 5
737
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آغاز واکسیناسیون پرسنل شهرداری تهران از شنبه آینده
نظر شما در مورد آغاز واکسیناسیون پرسنل شهرداری تهران از شنبه آینده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱