وکیل در گروه وکلای آریا دادیار

وکیل در گروه وکلای آریا دادیار حراج کن: امروزه تعدادی از اشخاص فاقد پروانه نمایندگی با احداث موسسات حقوقی عمل به عرضه وکیل دیوان عدالت اداری می نمایند که متاسفانه در آن زمینه مهارت و مهارت کافی ندارند ، لذا عالی است جهت دریافت مشاوره حقوقی به وکلای دادگستری توانایی پروانه نمایندگی مراجعه نمایید.


وکیل و نمایندگی در دادگاهها : نمایندگی در دادگاهها و دادسرا ها توسط وکیل دادگستری اجرا می شود ،وكيل دادگستری در تمامی مراحل بررسی به پرونده های حقوقی و کیفری می تواند حضور داشته باشد و هر فرد می تواند با رفتن پیش به وكيل دادگستری در هر یک از مراحل که شامل شورای حل اختلاف ، دادسرا، دادسرا کیفری ، دادسرا حقوقی ، دادسرا خانواده ، اجرای احکام حقوقی ، اجرای احکام کیفری ، دادسرا تجدید عقیده استان و دیوان عالی مملکت ، به وکیل دادگستری نمایندگی اعطا نماید. با توجه به اينكه اقامه دعوي حقوقي و يا كيفري نسبت به هر موضوعي معمولاً يكبار قابليت مطرح را دارد مگر موضوعات و يا مواردي كه از اين قاعده مستثني هستند لذا كسب دادهها لازم از طريق مشاوره حقوقي و يا اعطای نمایندگی به وكيل دادگستري در اقامه دعوي و يا دفاع در برابر دعوي مطروحه مي تواند در حل مشكلات بوجود آمده مفيد و یا مؤثر باشد .

 

محاکم و دادسراها مکلفند حق دفاع متهمان و مشتکی عنهم را پیش روگیری نموده و فرصت استفاده از وکیل دادگستری و کارشناس را برای آنان فراهم نمایند و تمامی دادگاهها و دادسرا ها مجبور به پذیرش وکیل دادگستری می باشند و وکیل دادگستری در موضع دفاع از احترام و تأمینات شغل قضا بر خوردار می باشند.

حق الوکاله وکیل : درصورتیکه خواهان در پرونده حقوقی توانایی وکیل باشد ، حق الوکاله وکیل طبق تعرفه و به طبق ماده 515 و 519 ضابطه آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در کار مدنی از خوانده قابل مطالبه بوده و در فرم اصدار دستور قطعی به نفع خواهان ، محکوم به و خسارات دادرسی اعم از هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل از محکوم علیه قابل وصول خواهد بود .

وکیل حقوقی ، وکیل کیفری و وکیل خانواده :

منظور از وکیل حقوقی ، وکیل کیفری و یا وکیل خانواده وکیلی است که بر اصل خبرت و علاقه ، حسب مورد اکثر تمایل به نمایندگی و مشاوره در مورد پرونده های حقوقی یا کیفری و یا خانواده را دارد اگرچه وکیل می تواند در هر سه مسئله حقوقی ، کیفری و یا خانواده قبول نمایندگی نموده و یا مشاوره عرضه نماید .

وکیل ملکی

منظور از وکیل ملکی و یا وکیل پرونده ملکی ، وکیلی است که بر حسب خبرت و علاقه به پرونده های ملکی ، نمایندگی و یا مشاروه در به خاص پرونده های ملکی و املاک را بر عهده می گیرد .

درجه بندی وکلا : وکلای دادگستری به وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو تقسیم می شوند ، کارآموزان نمایندگی اینگونه می توانند با توجه به مقررات کارآموزی و تحت نظارت وکیل سرپرست در برخی پرونده ها اعلام نمایندگی نمایند .

وکیل تهران

منظور از وکیل تهران و یا وکیل در تهران وکیلی است که محل فعالیت و دفتر نمایندگی او بر اصل پروانه نمایندگی تهران بوده و در تهران مشغول به نمایندگی و مشاور حقوقی وجود دارد و تمرکز او در تهران وجود دارد اگرچه می تواند در سایر شهرها اینگونه اجرا نمایندگی نموده و مشاوره حقوقی عرضه نماید .

وکیل اداره کار

شما می توانید سوالات خود را در قالب پیام نوشتاری یا صوتی از طریق راه ارتباطی معارفه شده در سایت گروه وکلای آریا دادیار بیان نمایید و در سریعتر وقت به جواب پرسش خود برسید .

در وکیل اداره کار اینگونه می توانید سوالات خود را در زمینه های سنوات ، بیمه ، حقوق ، عیدی از طریق شماره تماس بیان شده در سایت گروه وکلای آریا دادیار تماس گرفته و از مشاوره لازم‌ بهره مند گردید .

امروزه اهمیت بالای اخذ وکیل اداره کار از وکلای متخصص در کار گوناگون حقوقی بر کسی پوشیده نیست و اشخاص بسیاری وجود دارند که بدون مشاوره با وکیل اداره کار و متخصص عمل به انعقاد قرارداد می نمایند که به جهت فقدان آگاهی کافی به قانون و مقررات مربوطه و اینگونه پیچیده بودن سوال ها حقوقی متضرر گردیده و یا از این ضعف و فقدان آگاهی آنها نسبت به قانون سوء استفاده شده و به اموال خصوصی آنها تجاوز شده است .

وکیل دیوان عدالت اداری

مراجعه به وکیل دیوان عدالت اداری بعد از پیدایی اختلاف افزون بر اینکه هزینه قابل توجهی برای اشخاص در پی خواهد داشت باعث شلوغی محاکم و کثرت پروندهای دادگستری اینگونه می شود اینگونه اگر در خلال انعقاد قرارداد به نکات و سوال ها حقوقی توجه نشود احتمال پیروزی در آن پرونده اینگونه به دستکم می رسد .

امروزه تعدادی از اشخاص فاقد پروانه نمایندگی با احداث موسسات حقوقی عمل به عرضه وکیل دیوان عدالت اداری می نمایند که متاسفانه در آن زمینه مهارت و مهارت کافی ندارند ، لذا عالی است جهت دریافت مشاوره حقوقی به وکلای دادگستری توانایی پروانه نمایندگی مراجعه نمایید .

در آخر :

شما می توانید جهت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تهران و کلای مجرب ایران به سایت گروه وکلای آریا دادیار به نشانی https://ariadadyar.com/ مراجعه کنید.

1400/05/20
23:48:21
0.0 / 5
545
تگهای خبر: رپورتاژ , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد وکیل در گروه وکلای آریا دادیار
نظر شما در مورد وکیل در گروه وکلای آریا دادیار
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴