بازدید آتش نشانی از هیئت ها و تکایای تهران

بازدید آتش نشانی از هیئت ها و تکایای تهران سرپرست معاونت حفاظت و جلوگیری از حریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از بازدید آتش نشانی از ایمنی هیئت ها و تکایای تهران اطلاع داد.


کامران عبدولی در گفت و گو با ایسنا، در مورد بازدید سازمان آتش نشانی از شرایط ایمنی مساجد، هیات ها و تکایای شهر تهران اظهار داشت: ایام سوگواری که سال جاری برگزار می گردد به علت شدت شیوع کرونا شرایط متفاوتی را بوجود آورده است و شرایط متفاوتی باید در هیئت ها و تکایا رعایت شود.
وی افزود: اما در مورد موارد ایمنی که باید در این مکان ها رعایت شود، سازمان آتش نشانی تهران بازدیدهایی را انجام خواهد داد.
سرپرست معاونت حفاظت و جلوگیری از حریق سازمان آتش نشانی تهران اظهار داشت: آتش نشانی حدود دو روز بعد از آغاز فعالیت تکایا بازدید از آنها را آغاز می کند و دستورالعمل ها و سفارش های لازم را به افراد مسئول عرضه می دهد.
وی ادامه داد: تا کنون بازدیدی انجام نشده است اما بعد از برگزاری، حدودا تمام تکایا بازدید می شوند. البته امکان دارد هیئتی از دید پنهان باشد که بازدید از آن انجام نگیرد اما تا آن جایی که محدوده ایستگاه های ما باشد بازدید خواهند شد.
وی تصریح کرد: چک لیستی در اختیار مسؤلان تکایا قرار می دهیم که پیشنهاد می نماییم به صورت روزانه آنرا چک کنند.
عبدولی در پاسخ به این که اگر هیاتی نکات ایمنی را رعایت نکند، آتش نشانی تهران برای موظف کردن آن به انجام نکات ایمنی چه اقدامی می تواند انجام دهد، اظهار داشت: آتش نشانی تهران می تواند اخطار و تذکر دهد. البته معمولاً این اتفاق رخ نمی دهد و نکات را رعایت می کنند. حقیقت این است که قدرت ما در این خصوص نافذ نیست اما در نهایت می توانیم این را به سازمانی که مسئولشان هستند گزارش نماییم.
منبع:

1400/05/19
14:14:19
0.0 / 5
357
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازدید آتش نشانی از هیئت ها و تکایای تهران
نظر شما در مورد بازدید آتش نشانی از هیئت ها و تکایای تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲