رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران:

نمایشگاه عطر سیب در 5 نقطه تهران

نمایشگاه عطر سیب در 5 نقطه تهران به گزارش حراج کن رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران اظهار داشت: نمایشگاه عطر سیب دارای 55 غرفه است که برای تهیه لوازم هیئت ها بصورت ارزانتر کمک می نماید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی در آیین بازدید از نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب و مراسم اهتزاز پرچم عزای ابا عبدالله الحسین(ع) -شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰- اظهار داشت: روز اهتزاز پرچم امام حسین (ع) در تنها پایتخت شیعه عالم است.
وی ادامه داد: نمایشگاه عطر سیب و کارهای گسترده در آن مانند چهارپایه خوانی، تعزیه خوانی و پرده خوانی با سبک فعلی از سال ۱۳۹۷ تعطیل و امسال مجدداً برگزار می گردد.
حجت الاسلام امرودی با اشاره به این که این نمایشگاه امروز پنجمین روز خودرا سپری می کند، افزود: مقرر است این نمایشگاه کل تهران را پوشش دهد. نمایشگاهی که ۵۵ غرفه دارد و کمکی است برای تهیه لوازم بصورت ارزانتر و تا چند روز آینده ادامه دارد.
رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران افزود: ۱۴ هزار هیئت فعال در تهران و مساجد استان تهران هدف این نمایشگاه هستند و سازمان اوقاف کمک کرده تا این نمایشگاه با همین شرایط در پنج نقطه تهران برپا شود.
وی اشاره کرد: بودجه مصوب شورای شهر برای سازمان فرهنگی کفاف قسمتی از حقوق این سازمان را نمی داد و در حقیقت این نمایشگاه نخستین کاری است که سازمان با بودجه خاص آن، انجام می دهد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، در نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب که در میدان امام حسین (ع) برگزار شد، مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران؛ پیروز حناچی، شهردار تهران؛ پرویز سروری، سید جعفر تشکری هاشمی، حجت الاسلام سید محمد آقا میری، مهدی اقراریان، مهدی پیرهادی و سوده نجفی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و اقبال شاکری، نماینده مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهردار تهران و علی محمد سعادتی، شهردار منطقه ۱۲ حضور داشتند.
منبع:

1400/05/16
20:46:26
0.0 / 5
582
تگهای خبر: ارز , طلا , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نمایشگاه عطر سیب در 5 نقطه تهران
نظر شما در مورد نمایشگاه عطر سیب در 5 نقطه تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵