عوامل موثر بر افزایش فروش

عوامل موثر بر افزایش فروش حراج کن: اگر شما دیر اقدام به ثبت شرکت حقوقی خود کنید، مشکلات زیادی برایتان پیش می آید که مالیات زیاد و شکایت از شما جزء این مشکلات است.


بسیاری بر این باورند که برای گسترش کسب و کار خود نیازی به صرف هزینه ندارند و تنها با تغییرات جزئی می توانند نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند.

این دسته از افراد معتقدند که مشتریان و متقاضیان آنان باید بدون تبلیغات و هزینه، روز به روز بیشتر شوند. این تفکر نه تنها کمکی به افزایش فروش آنها نمی کند بلکه باعث می شود که همان تعداد اندک مشتریان خود را از دست بدهند.

شاید برای شما سوال باشد که چگونه ممکن است ؟!

شما تصور کنید مشتری یک کسب و کار هستید که هیچ گونه تبلیغاتی نمی کند. پس او برای بهتر شدن اجناس خود تلاشی ندارد و به همین مقدار راضی است. مسلم است که شما نیز پس از مدتی از خرید دلسرد می شوید.

 برعکس این نیز وجود دارد ! فروشنده ای که هر هفته فروش ویژه دارد و با تبلیغات خوب شما را به سمت خرید محصول خود تشویق می کند. شما کدامیک را ترجیح می دهید؟

قطعا فروشنده ای را انتخاب می کنید که برای شما و جذب مشتریان بیشتر تلاش می کند.اما برای بهتر شدن در کسب و کار به جز تبلیغات باید چه کار های دیگری انجام داد؟

بسیاری از شغل هایی که در سطح شهر می بینیم هنوز نام خود را ثبت نکرده اند ! این یعنی هنگامی که اسم شما معتبر شد و مشتریان زیادی دارید، شخص دیگری می تواند با ثبت برند شما و بازکردن یک فروشگاه در نزدیکی شما؛ مشتریان را به سمت خود بکشد و شما هیچ حق اعتراضی ندارید چون او اول برند خود را ثبت کرده است.

راجع به ثبت شرکت نیز همین گونه است، یعنی اگر شما دیر اقدام به ثبت شرکت حقوقی خود کنید، مشکلات زیادی برایتان پیش می آید که مالیات زیاد و شکایت از شما جزء این مشکلات است.

کسانی که تولید کننده یا پخش کننده عمده هستند نیز باید برای محصولات خود ایران کد تهیه کنند زیرا فروشگاه های معتبر همگی با بارکدخوان کار می کنند.

تولید کنندگان مواد غذایی هم برای صادر کردن باید گواهی ایزو  و یا نشان حلال دریافت کنند.

در این مقاله نکات رشد و ارتقاء کسب و کار ها در ایران و خارج از آن بیان شد. لازم به ذکر است کلیه این مراحل فقط با رشد کیفیت خدمات و کالای شما عزیزان امکان پذیر است و با تمامی کار های گفته شده می توان نتیجه آن را مضاعف کرد.

1400/05/11
22:21:43
0.0 / 5
652
تگهای خبر: رپورتاژ , تبلیغ , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عوامل موثر بر افزایش فروش
نظر شما در مورد عوامل موثر بر افزایش فروش
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵