خرید و فروش بالابر هیدرولیكی تهران

خرید و فروش بالابر هیدرولیكی تهران بالابر نفربر انواع متفاوتی دارد. در اینجا قصد داریم ، در مورد بالابر نفربر هیدرولیكی اطلاعات بیشتری ارائه دهیم.


بالابر هیدرولیکی هیراد صنعت آسانبر  :  بالابر نفربر هیدرولیکی ، بالابری است که برای جابه جایی نفر یا فرد مورد استفاده قرار می گیرد. بالابر نفربر انواع متفاوتی دارد. در اینجا قصد داریم ، در مورد بالابر نفربر هیدرولیکی اطلاعات بیشتری ارائه دهیم.

در حال حاضر صنعت ماشین آلات هیدرولیک بسیار توسعه یافته است ، اما با این وجود بالابر نفربر هیدرولیکی ، برای دست یافتن به دنیای دیجیتال به توسعه های زیادی نیاز دارد.

در حقیقت ، صنعت هیدرولیک با اشکالات متعددی دارد. از این رو کارشناسان حوزه هیدرولیک در تلاش هستند تا پارامترهایی از جمله بهره وری بیشتر و ذخیره انرژی ، قابلیت اطمینان و قابلیت های بازتولید در حال کار را توسعه دهند.

از این رو در به روز ترین فناوری های بالابر هیدرولیک نفربر و بالابر صنعتی سعی بر کاهش ابعاد قطعات، کاهش خطرات خطرات محیطی، استفاده از کامپیوتر ، بهینه سازی طراحی و.. می شود. این سیستم ها در صنایع مختلف مانند ساخت و ساز ، تولید ، خودرو ، پزشکی و غیره کاربردهای گسترده ای دارند . اما در آینده ای نه چندان دور شاهد فناوری های جدید بالابرهای هیدرولیک خواهیم بود که پیشرفت های چشمگیری را در صنعت کار در ارتفاع ایجاد می کنند.

 

دلایل محبوبیت بالابر نفربر هیدرولیکی

در حال حاضر در بالابر هیدرولیکی نفربر جدیدترین ابداعات حوزه های هیدرولیک، الکترونیک، کامپیوتر، انرژی های تجدید پذیر به کار گرفته می شود.

برنامه های انرژی تجدید پذیر ، رابط های کاربری هوشمند ، فناوری سنسورهای سنجش بار و سیستم موتورهای هیبریدی به صورت متمرکز در حال اجرا بر روی بالابر متحرک صنعتی ، است. به عنوان مثال با استفاده از سنسورهای سنجش زاویه در کنار سی پی یو و به کمک برنامه نویسی کامپیوتری ، بالابرهای سیار نفربر ، به شاسی های خود تراز شونده مجهز شده اند. بالابر صنعتی با کمک این مکانیزم می تواند سطوح مختلف را بدون نیاز به جک های جانبی تراز کند.

کشورهای آلمان، ایتالیا و انگلستان در ساخت بالابر نفربر هیدرولیک خود تراز شونده به صورت خودکششی پیشتازان صنعت بالابر می باشند. بالابر هیدرولیکی نفر بر برای کار در ارتفاع ، برای بالا بردن کارگران جهت دسترسی به تجهیزات مستقر در ارتفاع ، جهت تعمیر ، نگهداری ، تمیز کردن، نصب ، رنگ آمیزی و… کاربرد دارند.

بالابرها انواع متفاوتی دارند و در این میان بالابر آکاردئونی و بالابرهای بوم لیفت (بالابر بازویی) در سراسر جهان و در صنایع مختلف کاربرد مختلفی دارند. اکثر این بالابرها به صورت خودکششی با باتری ، موتور دیزلی و یا موتور هیبریدی تولید می شوند. بالابرهای ستونی در میان مشتریان از محبوبیت کمی برخودارند. و در امور خدماتی سبک مانند بالابر ریلی آلومینیومی کاربرد دارند. بالابر نفربر صنعتی ساخت ایران با برق تک فاز کار می کند . قیمت این بالابر در مقایسه با مدل های باتری دار و دیزلی کمتر است.

شرکت هیراد صنعت آسانبر بزرگترین شرکت آسانسور و بالابر در غرب تهران بهترین در ارائه خدمات سرویس آسانسور , سرویس بالابر , خرید و فروش انواع آسانسور و بالابر و ... جهت اطلاع از قیمت روز بالابر و آسانسور می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

شماره تماس :

1663 123 0912

02144296863

02144296323

وب سایت : https://hiradsa.ir

 

آینده صنعت هیدرولیک و بالابر نفربر هیدرولیکی

حرفه هیدرولیک ، چند سال قبل در حال انقراض بود. زیرا این حرفه ریسک و خطرهای خاص خودش را داشت. اما به ورود ماشین آلات صنعتی هیدرولیک مانند بالابر هیدرولیکی نفری ، لیفتراک، بیل مکانیکی، جرثقیل ها و… شرایط تغییر کرد. این صنایع در آینده نیز حضور گسترده ای در حوزه های فنی خواهند داشت.

هیدرولیک از گذشته تاکنون کاربردهای فراوانی داشته است. در ابتدا پمپ های پیستونی اختراع شدند. و در حال حاضر کاربرد هیدرولیک در رباتیک و تجهیزات سنگین مشهود است.

در حال حاضر کار در ارتفاع با روش های ایمنی فراهم شده است. ایمن ترین روش برای کار در ارتفاع بالابر نفربر هیدرولیکی می باشد. این روش در مقایسه با سایر روش های سنتی نظیر داربست و نردبان و آویزان شدن از طناب، از سرعت بالایی برخوردار است. استفاده از این بالابر ، میزان خطرناک ناشی از روش های قدیمی را کاهش داده است.

در اینجا برخی از آخرین محصولات، فناوری ها و راهکارهای شرکت های فعال در زمینه ساخت و اجاره بالابر هیدرولیکی نفربر را معرفی می کنیم.

محصولات و چالش های جدید در بالابر هیدرولیکی نفربر

شرکت نیفتی لیفت در سال آینده به روز رسانی های زیادی در خط تولید بالابر هیدرولیک خواهد داشت. بالابر نفربر مفصلی و تلسکوپی توسعه داده می شود. و با پیشرفت باتری های لیتیومی در دستگاه های تولیدی کلیه محصولات این شرکت تجدید ساختاری خواهند یافت.

به گفته ی مدیر عامل این شرکت محصولات جدید بالابر نفربر هیدرولیکی مطابق با استانداردهای جدید تولید خواهد شد. این شرکت تنها از کمبود نیرو برای تولید بالابر نگران است و از این رو سعی در تربیت کارآموزان و جذب نیروهای جدید دارد.

نسخه های به روز شده بالابرهای عنکبوتی توسط شرکت Palazzani ارائه شده است. مدلXTJ 37 بالابر عنکبوتی با ارتفاع دسترسی 37 متری دارد که در نمایشگاه Bauma ارائه شد.

 

مدل های بالابرهای عنکبوتی این شرکت عبارتند از:

نام محصول ارتقاع دسترسی

TZ 330 33 متر

XTJ 43 43 متر

XTJ 48.1 48 متر

XTJ 52 52 متر

XTJ 37 37 متر

در به روز رسانی های این بالابر نفربر هیدرولیکی افزایش سرعت و بهبود سیستم الکتریکی و الکترو مکانیک جدید CAN-bus و ویژگی Easy Drive فراهم شده است.

با کمک این مکانیزم ها سیستم در حرکت رو به جلو یا معکوس و با یک سرعت کارکرد درستی خواهد داشت.

بالابر نفربر هیدرولیک عنکبوتی مجهز به سیستم با فرمان هدایت “بازگشت به مبدا” می باشد. که در آن دستگاه به صورت اتوماتیک آماده اجرای عملیات بعدی می شود. این بالابر مجهز به اجزاء Telematics PALConnect و ردیابی باGPS و همچنین پانل پیشرفته اپراتوری می باشد که امکان گزارش وضعیت¬ها و خطاهای فنی و نظارتی، از طریق تلفن هوشمند و سایر تجهیزات ارتباطی مشابه، به یک سیستم مرکزی را فراهم کرده است.

این بالابر نفربر هیدرولیکی تلسکوپی عنکبوتی با طول 7.8 متر ، عرض آن 1.2 متر و ارتفاع آن دو متر دارد . سبد این بالابر ظرفیت 230 کیلوگرم است . این سبد می تواند از راه دور کنترل شود. و مجهز به شلنگ آب و هوا، سیستم مخابرات سبد به شاسی و وینچ برقی هیدرولیکی 500 کیلوگرمی می باشد. همه ی این امکانات در هر دو نسخه شاسی شنی¬دار و شاسی چرخ دار با درایو های حرکتی الکتریکی و هیبریدی فراهم شده است.

پشرکت GSR سازنده بالابر پشت کامیونی می باشد ، این شرکت بالابر جدید با ارتفاع 23 متری که روی کامیون نصب می شود را ارائه داده است. مدل دستگاه بالابر E240PX بازوی پانتوگراف دوبل از نوع سیگما و بوم تلسکوپی دو قسمتی دارد. این بالابر ارتفاع کاری 23.3 متر دارد. و دسترسی افقی 11 متری دارد.

شرکت هیراد صنعت آسانبر بزرگترین شرکت آسانسور و بالابر در غرب تهران بهترین در ارائه خدمات سرویس آسانسور , سرویس بالابر , خرید و فروش انواع آسانسور و بالابر و ... جهت اطلاع از قیمت روز بالابر و آسانسور می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید :

آدرس : تهران-مرزداران-خ ایثار-پلاک 5-ساختمان اداری افرا-واحد۱

شماره تماس :

1663 123 0912

02144296863

02144296323

وب سایت : https://hiradsa.ir

1400/05/06
15:34:48
0.0 / 5
835
تگهای خبر: رپورتاژ , تولید , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خرید و فروش بالابر هیدرولیكی تهران
نظر شما در مورد خرید و فروش بالابر هیدرولیكی تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱