در جلسه امروز شورای شهر تهران صورت گرفت

تصویب گرفتن بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی

تصویب گرفتن بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی در سیصد و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران با اکثریت آراء اعضای شورای شهر تهران، ماده واحده لایحه گرفتن بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی به تصویب رسید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، در سیصد و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران بررسی ماده واحده لایحه شهرداری در خصوص گرفتن بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی در دستور کار اعضای شورا قرار داشت که در همین راستا سید محمود میرلوحی در تشریح گزارش کمیسیون اظهار داشت: از گذشته نیز مرسوم بوده است که برای ثبت خانوارهای مهاجرین مبالغی دریافت می شده است که لایحه آنرا شهرداری ارسال و ماده واحده آن بدون تغییر به تایید کمیسیون رسید.
وی افزود: برمبنای آن بهای خدمات برای هر خانوار یک و دو نفره ۲۵۰ هزار تومان است. خانوار سه نفره ۳۵۰ هزار تومان و ۴ نفره ۴۵۰ هزار تومان است که بصورت سالانه و هنگام صدور و تمدید کارت اقامت سالانه دریافت می شود و به ردیف درآمدی بعنوان درآمد عمومی واریز می شود.
وی ادامه داد: شهرداری مجاز است ۴۰ درصد از این مبلغ را برای خود مهاجرین بوسیله اداره کل امور اتباع و مهاجرین استان تهران اختصاص دهد و ۶۰ درصد از آن متلعق به شهرداری است.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، نهایتاً با اکثریت آراء اعضای شورای شهر تهران ماده واحده این لایحه به تصویب رسید.1400/05/04
10:00:16
0.0 / 5
323
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تصویب گرفتن بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی
نظر شما در مورد تصویب گرفتن بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵