استاندار تهران عنوان كرد

مجوزهای صادره قبلی برای تردد بین استانی باطل است

مجوزهای صادره قبلی برای تردد بین استانی باطل است استاندار تهران تصریح کرد: تهران در شرایط قرمز بستری های کرونائی قرار دارد و هیچ مجوز تردد بین استانی صادر نمی گردد و مجوزهای قبلی نیز باطل است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران، اظهار داشت: متاسفانه جزو هفت استانی هستیم که در شرایط بستری قرمز قرار داریم و همزمان بیماران سرپایی، بستری، تخت های ویژه و فوتی ها درحال افزایش هستند که در پیک های قبلی چنین شرایطی را نداشتیم و این مساله مدیریت را برای حوزه سلامت دشوار می کند.
وی ادامه داد: دستورالعمل تعطیلی استان تهران و البرز توسط ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ گردیده و رئیس جمهور با این پیشنهاد موافقت کردند که 14 بند دارد و بر مبنای آن تمامی دستگاههای دولتی، اصناف، بانک ها و بخش خصوصی تعطیل هستند. مبحث نظارت بر اعمال این محدودیت ها مهم می باشد تا تنفس حداقلی در تهران ایجاد شود.
بندپی با تکیه بر این که تحقق این مهم همکاری مردم را می طلبد، افزود: نیروی انتظامی در خط مقدم اجرا و اعمال این مصوبه قرار دارد.
وی تصریح کرد: تنها خودرو های امدادی مجاز به تردد بین استانی هستند و تمامی مجوزهای صادر شده از قبل هم باطل است و به فرمانداران ابلاغ گردیده که هیچ گونه مجوز تردد بین استانی صادر نشود. مجوزهای صادره از امروز تا بامداد دوشنبه هفته آینده باطل است.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد عید قربان هم با تکیه بر این که شرایط و پروتکلهای بهداشتی مد نظر قرار گرفته است، اضافه کرد: 82 مرکز واکسیناسیون مشغول فعالیت هستند و 770 نفر افراد 60 سال به بالا هستند و تعدادی هم از قبل مانده اند که در این شرایط مراکز واکسیناسیون باید به 140 مرکز افزایش پیدا کند. بنابراین مقرر شد تمام دستگاه ها همچون آموزش و پرورش و... همکاری لازم را برای ایجاد مراکز واکسیناسیون داشته باشند.1400/04/29
12:24:48
0.0 / 5
569
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مجوزهای صادره قبلی برای تردد بین استانی باطل است
نظر شما در مورد مجوزهای صادره قبلی برای تردد بین استانی باطل است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳