پیش به سوی حلقه های افتخار؛

داریا همراه حامی رسمی تیم بسكتبال بانوان ایران

داریا همراه حامی رسمی تیم بسكتبال بانوان ایران به گزارش حراج کن شرکت داریا همراه، وارد کننده رسمی موبایل و تبلت های سامسونگ در ایران، حامی تیم بسکتبال بانوان ایران شد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، داریا همراه بعد از سال ها فعالیت در زمینه فروش موبایل و قطعات الکترونیکی حالا به یکی از بزرگترین واردکنندگان رسمی موبایل و تبلت در کشور تبدیل گشته و بعنوان واردکننده رسمی گوشیها و تبلت های سامسونگ و عرضه خدمات بعد از فروش گوشیهای این برند در کشور شناخته می شود. این شرکت امسال تمرکز زیادی روی پشتیبانی از ورزشکاران گذاشته و می خواهد تحت هر شرایطی و فارغ از نتیجه از ورزشکاران ایرانی حمایت کند.
داریا همراه در تازه ترین سلسله حمایت های خود از ورزشکاران ایرانی، حامی رسمی تیم بسکتبال بانوان ایران شده است. تیم بسکتبال بانوان ایران که از حضور در رقابت های جهانی توکیو بازماند کماکان حمایت های داریا همراه را به همراه خواهد داشت تا بتواند در آینده نه چندان دور، برای ایران و ایرانی ها در مسابقات جهانی افتخار آفرینی کند.
داریا همراه جدا از حمایت های بی دریغ خود نسبت به تیم ملی بسکتبال زنان ایران حامی لیگ بسکتبال مردان ایران بوده و حضور پررنگی در این مسابقات داشته و همینطور حامی تیم ملی آقایان در مسابقات المپیک توکیو هم شده است. همینطور علاقه حضور این شرکت حوزه فناوری در عرصه ورزشی و بخصوص مسابقات بسکتبال فراتر از حمایت تیم ملی بانوان، آقایان و لیگ بسکتبال کشور بوده است. داریا همراه بعنوان حامی اصلی مسابقات کوالیفیکیشن جهانی مهارتی بسکتبال دختران و پسران زیر ۱۵ سال در منطقه آسیا-اقیانوسیه هم نقش مؤثری در برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات داشته است؛ در این رویداد ۱۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه، با برگزاری ۲۵۲ چالش برای مشخص شدن قهرمان در هر دو بخش دختران و پسران به رقابت پرداختند.
حضور شرکتهای در رابطه با فناوری بعنوان حامی ورزشکاران کشور در کشور تاریخچه طولانی دارد و داریا همراه جزو جدید ترین شرکت هایی است که این رسالت قدیمی را ادامه داده و کوشیده تا دست روی ورزش هایی بگذارد که از حامیان مالی کمتری برخوردار می باشند تا بتواند به رشد ورزش ایران در همه جوانب آن کمک نماید. داریا همراه بعنوان یکی از حامیان اصلی ورزش بسکتبال در کشور در رشته های مختلف این ورزش حضور مؤثری داشته و می خواهد که این حمایت همه جانبه را از تمامی تیم ها و مسابقات این ورزش ادامه دهد.
شما می توانید با رجوع به وب سایت رسمی گروه داریا همراه از خدمات و سرویسهای عرضه شده توسط این شرکت آگاه شوید. داریا همراه در اردیبهشت ۱۴۰۰ به رتبه اول در خدمات بعد از فروش کالای تلفن همراه از سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف کننده دست یافت.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/04/26
21:25:09
0.0 / 5
683
تگهای خبر: برند , پرداخت , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد داریا همراه حامی رسمی تیم بسكتبال بانوان ایران
نظر شما در مورد داریا همراه حامی رسمی تیم بسكتبال بانوان ایران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴