معاون استاندار تهران:

دستورالعمل نظارت و بازرسی بر عملكرد سمن های استان تهران اجرایی می شود

دستورالعمل نظارت و بازرسی بر عملكرد سمن های استان تهران اجرایی می شود به گزارش حراج کن معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اظهار داشت: دستورالعمل نحوه نظارت و بازرسی بر عملکرد سازمان های مردم نهاد استان نهایی و اجرایی می شود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، شکراله حسن بیگی در جلسه سازمان های مردم نهاد ضمن اشاره به لزوم نظارت بر فعالیت سمن ها عنوان کرد: با عنایت به عدم نظارت و بازرسی سمن ها، مقرر شد دستورالعمل نحوه نظارت و بازرسی بر عملکرد سازمان های مردم نهاد استان تهیه شود که این اقدام انجام شد.
وی افزود: معاون تشکل ها و مشارکت های اجتماعی اداره کل اجتماعی استانداری تهران بعنوان مسئول این کمیته و رئیس گروه سازمان های مردم نهاد بعنوان دبیر و اعضا هم مشخص هستند که وظیفه کمیته، نظارت بر عملکرد و هماهنگی میان دستگاههای اجرایی به منظور اجرای تصویب نامه و مصوبات شورای ملی، استانی و شهرستانی است.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اظهار داشت: بررسی در مورد گزارش های عرضه شده به شورای توسعه و حمایت استان درباره عملکرد یا تخلفات سمن ها، همینطور ارائه گزارش موردی و سالانه از وضعیت کمی و کیفی توسعه تشکل های استانی، شهرستانی به شورای ملی از وظایف این کمیته می باشد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حسن بیگی همینطور اظهار داشت: تعداد بازرسی به صورت متوسط ۱۵ مورد از تشکل های استانی و ۵ مورد از تشکل های شهرستانی صورت می گیرد؛ طرح توسط اعضاء مطالعه و به دبیرخانه ارسال می شود تا کارشناسی شده و بعنوان مصوبه باشد تا نظارت بر سمن ها اجرایی شود.
منبع:

1400/04/17
13:17:04
0.0 / 5
320
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستورالعمل نظارت و بازرسی بر عملكرد سمن های استان تهران اجرایی می شود
نظر شما در مورد دستورالعمل نظارت و بازرسی بر عملكرد سمن های استان تهران اجرایی می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱