رییس كمیته اقتصاد شورای اسلامی شهر تهران:

در دوره چهارم مدیریت شهری برای هر تهرانی 10 میلیون تومان بدهی باقی گذاشتند

در دوره چهارم مدیریت شهری برای هر تهرانی 10 میلیون تومان بدهی باقی گذاشتند به گزارش حراج کن رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: ترجیع بند گزارش های حسابرسی سال های دوره چهارم مدیریت شهری حاکی از بدهی های انباشته، واگذاری های غیر ضابطه مند و عدم رعایت مسائل بیمه ای بوده که حاصلش ۶۹ هزار میلیارد تومانی بدهی بوده یعنی برای هر تهرانی ۱۰ میلیون تومان بدهی باقی گذاشتند و اگر امروز اقدامات شورا نبود این بدهی به بیست میلیون تومان به ازای هر تهرانی می رسید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید محمود میر لوحی در سیصد و هشتمین جلسه شورا و در جریان بررسی گزارش حسابرسی سازمان عمران مناطق در ارتباط با سال مالی ۱۳۹۴ اظهار داشت: ترجیع بند گزارش های آقای فراهانی در مورد حسابرسی سازمان ها وشرکت ها در ارتباط با سالهای ۹۳ و ۹۴ و ۹۵ این است که بدهی های انباشته و واگذاری های غیر ضابطه مند و عدم رعایت مسائل بیمه ای و مالیات های فراوان برای مدیریت شهری به جا گذاشتند و آن وقت از بدهی ۶۹ هزار میلیارد تومانی هم تعجب می کنند.
وی ادامه داد: عملکرد های مدیریت شهری در سالیان یاد شده نتیجه اش این شد که سازمان تأمین اجتماعی در سال ۹۶ حساب های های شهرداری تهران را توقیف نمود. عملکرد مدیریت گذشته بگونه ای بود که برای هر تهرانی ۱۰ میلیون تومان بدهی باقی گذاشتند و اگر این شورا نبود و این اقدامات را انجام نمی داد اقداماتی نظیر حسابرسی شفاف این بدهی ها به بیست میلیون تومان می رسد.
وی تصریح کرد: اگر اقدامات این شورا نبود امروز بدهی های مدیریت شهری افزایش می یافت و باید ۴۰۰ تذکر می دادیم، نمی دانم چرا دوستان نمی خواهند حقیقت ها را بپذیرند. این که بی انضباطی ها را به مدیریت شهری تحمیل کردند و حال می خواهند تلاش این شورا را نادیده بگیرند.
منبع:

1400/04/16
13:26:56
0.0 / 5
16666
تگهای خبر: اقتصاد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد در دوره چهارم مدیریت شهری برای هر تهرانی 10 میلیون تومان بدهی باقی گذاشتند
نظر شما در مورد در دوره چهارم مدیریت شهری برای هر تهرانی 10 میلیون تومان بدهی باقی گذاشتند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲