راه اندازی لاین دوچرخه سواری اطراف ورزشگاه آزادی

راه اندازی لاین دوچرخه سواری اطراف ورزشگاه آزادی خیابان های اطراف مجموعه ورزشی ورزشگاه آزادی آسفالت و لاین ویژه ای برای دوچرخه سواران راه اندازی می شود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۲۲ از آسفالت شدن خیابان های اطرف مجموعه ورزشی آزادی و راه اندازی لاین ویژه دوچرخه سواران و برای سهولت تمرینات ملی پوشان تیم ملی اطلاع داد.
ایشان در ادامه تصریح کرد: این پروژه در مساحت ۸.۵کیلومتر در رینگ دور ورزشگاه با بسترسازی مناسب و همینطور با قوانین و امکانات روز دنیا در دستور کار منطقه است.
رحمان زاده با اشاره به اینکه تابحال ۲.۵کیلومتر از این مسیر آماده شده است، اضافه کرد: تناژ استفاده شده تا کنون برای این پروژه ۳۳۰۰ تن آسفالت است.
ایشان در ادامه اظهار داشت: با برنامه ریزی و جلساتی که با پلیس راهور داشتیم، مقرر است برای امنیت و حفظ جان ملی پوشان و دوچرخه سواران علاوه بر نصب تابلوهای فرهنگی، دوربین های مدار بسته هم لحاظ شود تا دوچرخه سواران ما با خیالی آسوده تمرینات خویش را پیگیری کنند.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، وی ابراز امیدواری کرد که با اجرای این پروژه، دوچرخه سواران تهرانی و ورزشکاران تیمهای ملی ما با سهولت بهتری تمرینات خودشان در اطراف مجموعه ورزشی آزادی را انجام دهند.
منبع:

1400/04/12
21:46:10
0.0 / 5
313
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد راه اندازی لاین دوچرخه سواری اطراف ورزشگاه آزادی
نظر شما در مورد راه اندازی لاین دوچرخه سواری اطراف ورزشگاه آزادی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳