رئیس دیوان عالی كشور:

مبارزه با مواد مخدر از سیاست های حتمی و جدی نظام است

مبارزه با مواد مخدر از سیاست های حتمی و جدی نظام است رئیس دیوان عالی کشور اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر از سیاست های حتمی و جدی نظام است.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، حجت الاسلام مرتضوی مقدم در نشستی مشترک با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر که به مناسبت تقارن هفته مبارزه با مواد مخدر و هفته قوه قضاییه برگزار شد، با اشاره به اینکه مبارزه با موادمخدر راهبرد جدی نظام جمهوری اسلامی است و از سیاست های حتمی و قطعی نظام جمهوری اسلامی مبارزه با مواد مخدر است، اظهار داشت: این رویکرد نظام نسبت به مبارزه با مواد مخدر است و جمهوری اسلامی ایران در جهان نشان داد. ۳۸۰۰ شهید در این راه جان و خونشان را در راه مبارزه دادند. کدام کشور توانسته این اقدام را کند؟ ما واقعا در خط مقدم هستیم.

وی افزود: حقیقتا جمهوری اسلامی ایران نشان داد که عزم جدی در مبارزه با مواد مخدر دارد. نکته دوم این است که جمهوری اسلامی ایران قاچاق مواد مخدر را فساد میداند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مصادیق هلاکت نسل آلوده کردن جوانان پاک کشورمان است، اظهار نمود: بنابراین یک رویکرد ما این است که مبارزه با مواد مخدر از سیاستهای حتمی و جدی نظام است و دوم این که ما قاچاق مواد مخدر را فساد میدانیم و در خاکریز مستقیم مبارزه با مواد مخدر هستیم و به حمایت جدی دولت و دستگاه قضا نیاز داریم. یعنی اگر این حمایتها نباشد، باز یک جایی می لنگد. این رویکرد ماست و تلاش و سعی کردیم که با این رویکرد حرکت نماییم.

وی ضمن اشاره به این که کیفیت مبارزه با موادمخدر برگشتش به دیدگاه ماست، اظهار نمود: آیا نتایج شوم این پدیده را درک کردیم یا نکردیم؟

وی در بخش دیگری اظهار نمود: باید درک مان درمورد مواد مخدر به قدری بالا برود که هیچکس در مبارزه با مواد مخدر و ریشه کن کردن آن تردید نکند.

مرتضوی مقدم با اشاره به اینکه برای مبارزه با مواد مخدر چند شاخص لازم است، خاطرنشان کرد: اول این که انگیزه و عزم جدی برای مبارزه با مواد مخدر باشد. اگر انگیزه جدی نباشد و بخواهیم باری درهرحال رفع تکلیف قانونی را کرده باشیم، ریشه کن نمی گردد.

ادامه دارد...


1400/04/09
18:50:12
0.0 / 5
329
تگهای خبر: ارز , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مبارزه با مواد مخدر از سیاست های حتمی و جدی نظام است
نظر شما در مورد مبارزه با مواد مخدر از سیاست های حتمی و جدی نظام است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲