مهر خبر می دهد؛

بلیت پرواز تهران-مشهد یك میلیون تومان شد

بلیت پرواز تهران-مشهد یك میلیون تومان شد سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود: افزایش قیمت سفرهای هوایی که به تازگی رخ داده، غیر قانونی می باشد و ایرلاین ها باید به نرخ های توافق شده برگردند.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، بلیت پرواز تهران-مشهد در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) برای امروز و فردا (۳۰ و ۳۱ خرداد ۱۴۰۰) نایاب شده و برای روزهای ۱ و ۲ تیرماه هم با قیمت های نجومی به فروش می رسد.

تا پیش از این قیمت بلیت تهران مشهد زیر ۵۰۰ هزار تومان و در بازه ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسید؛ اما برخی ایرلاین ها مبادرت به فروش بلیت یک طرفه این پرواز تا یک میلیون تومان و بالاتر کرده اند که به افزایش ۱۰۰ درصدی منجر گردیده است.


سخنگوی سازمان هواپیمایی: افزایش قیمت بلیت هواپیما غیر قانونی است
در همین ارتباط حسن ذیبخش در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد افزایش اخیر قیمت بلیت هواپیما اظهار داشت: سازمان هواپیمایی کشوری با افزایش قیمت بلیت هواپیما مخالف است.
وی اضافه کرد: همه ایرلاین ها باید نرخ بلیت را به نرخ مصوب برگردانند؛ در صورت لزوم افزایش قیمت، پیشنهاد شرکتهای هواپیمایی باید در شورایعالی هواپیمایی کشوری مطرح شود.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: هر گونه افزایش قیمت باید با نظر نهایی وزیر راه و شهرسازی باشد.
به گفته ذیبخش، هم اکنون افزایش قیمتی که رخ داده، فاقد هیچیک از مراحل قانون مذکور است و ایرلاین ها بدون هماهنگی با سازمان هواپیمایی کشوری مبادرت به افزایش قیمت کرده اند.
وی تصریح کرد: سازمان هواپیمایی کشوری برخورد لازم را با شرکتهای هواپیمایی متخلف انجام خواهد داد؛ در شرایط فعلی کشور، این اتفاق اصلاً رخداد مناسبی نیست.
وزیر راه: هیچ گونه افزایش قیمت بلیت هواپیما و قطار نداشته ایم
دقایقی قبل هم محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفت وگوی زنده با خبر رادیو ضمن تکذیب برگزاری نشست شورایعالی ترابری در مورد افزایش قیمت بلیت قطار و شورایعالی هواپیمایی برای قیمت بلیت هواپیما، اظهار داشت: هیچ شرکت هواپیمایی و حمل و نقل ریلی حق افزایش قیمت بلیت ندارند.

1400/03/31
10:05:34
0.0 / 5
667
تگهای خبر: افزایش قیمت , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بلیت پرواز تهران-مشهد یك میلیون تومان شد
نظر شما در مورد بلیت پرواز تهران-مشهد یك میلیون تومان شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵