محسن هاشمی مطرح كرد

اعلام زمان اختتام كار شورای شهر پنجم تهران توسط وزارت كشور

اعلام زمان اختتام كار شورای شهر پنجم تهران توسط وزارت كشور رئیس شورای شهر تهران درباره زمان اختتام کار شورای شهر تهران در دوره پنجم اظهار داشت: در قانون دوره شورای شهر 4ساله است و بر طبق قانون تا آخر مرداد ماه باید حضور داشته باشیم، اما صحبت هایی شده است که چون دولت در اواسط مردادماه جابجا می شود خوب است که شوراها نیز در همین زمان جابجا شوند. نمی دانم درباره تناقص این زمان در وزارت کشور چه تمهیداتی در نظر گرفتند و آیا می توانند دوره را دو هفته کم کنند یا خیر؟ هنوز پاسخ جدی از وزارت کشور برای ما نیامده است که آخر دوره اواسط مرداد است و یا اختتام مرداد ماه.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه سیصد و سومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه انتخابات با وقاری انجام شد و مردم به رغم مشکلات موجود در انتخابات شرکت کردند و نظر خودرا دادند و آقای رئیسی بعنوان رییس جمهور منتخب تعیین شدند که به ایشان تبریک می گوییم و امیدواریم با کمک همه نخبگان و همه گروه های سیاسی و غیر سیاسی به حل مشکلات مردم و وعده های خود برای حل مشکلات عمل کنند.
وی درباره انتخابات شورا و نتایج احتمالی آن نیز اظهار داشت: هنوز نتایج مشخص نشده است. باتوجه به طیفی که در انتخابات شرکت کردند، گمانه زنی هایی در خصوص برنده شدن احتمالی فهرست ائتلاف مطرح است اما گفتن آن شاید صحیح نباشد و باید منتظر اعلام رسمی باشیم.
هاشمی اضافه کرد: در جلسه امروز لایحه ای برای دریافت نرخ خدمات پسماند از شهرداری ارائه و تصویب گردید و این مصوبه اضافه پرداختی برای شهروندان ایجاد نخواهد کرد. بررسی صورت جلسه کمیسیون نامگذاری نیز انجام و ۳۳ مورد نامگذاری قانونی به تصویب رسید.
وی درباره زمان اختتام کار شورای شهر تهران در دوره پنجم اظهار داشت: در قانون دوره شورای شهر ۴ساله است و بر طبق قانون تا آخر مرداد ماه باید حضور داشته باشیم، اما صحبت هایی شده است که چون دولت در اواسط مردادماه جابجا می شود خوب است که شوراها نیز در همین زمان جابجا شوند. نمی دانم درباره تناقص این زمان در وزارت کشور چه تمهیداتی در نظر گرفتند و آیا می توانند دوره را دو هفته کم کنند و یا خیر؟ هنوز پاسخ جدی از وزارت کشور برای ما نیامده است که آخر دوره اواسط مرداد است و یا اختتام مرداد ماه. در هر صورت ما در مرداد ماه شورای شهر را به گروهی که توانستند رأی مردم را در تهران به دست آوردند تحویل می دهیم.1400/03/30
17:55:10
0.0 / 5
616
تگهای خبر: برند , پرداخت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعلام زمان اختتام كار شورای شهر پنجم تهران توسط وزارت كشور
نظر شما در مورد اعلام زمان اختتام كار شورای شهر پنجم تهران توسط وزارت كشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲