درخواست عضو شورای شهر تهران از یادگار امام (ره)

جمهوریت به مدلول كامل تحقق پیدا كند

جمهوریت به مدلول كامل تحقق پیدا كند حراج کن: نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران از یادگار امام (ره) خواست تا کمک نماید که جمهوریت به مدلول کامل تحقق پیدا کند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، الهام فخاری در دیدار اعضای فهرست جمهور با آیت الله سید حسن خمینی که ظهر امروز در حسینه جماران برگزار شد، اظهار داشت: به نمایندگی از فهرست 21 نفره جمهور می خواهم بگویم که ما همیشه کوشیدیم موج سوار نباشیم و به همین صفت بیشتر جوانان این طیف همیشه تلاش کردند تا با تمام توان و داشته هایشان پیروزی را رقم بزنند. هرچند که اصولا خودشان از برکات پیروزی بهره مند نبودند و در دستاوردهای پیروزی سهیم نشدند، اما جوانان همیشه در میدان ایستاده اند.
فخاری با اعلان اینکه ما پیروز نخواهیم شد مگر این که «جمهور» را در عمل همه با هم حمایت نماییم، اظهار داشت: مردم پای صندوق رای نخواهند آمد مگر این که اصل نهاد انتخابات برای ما ملاک باشد و نه افراد. اگر می خواهیم از نهاد انتخابات دفاع نماییم باید از هر چهار انتخاباتی که درحال برگزاری است استفاده گردد.
این نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران اظهار داشت: خواسته ما از شما که یادگار امام عزیرمان هستید و هم نسل ما هستید این است که همانطور که همیشه صدای مظلومان بوده اید و صدای آزادی خواهی و اصلاح طلبی هستید، در این مقطع تاریخی هم بعنوان یک چهره سرآمد و کم نظیر در میان مردم و جوانان ایفای نقش کرده و کمک کنید که جمهور به مدلول کامل تحقق پیدا کند.
فخاری ابراز امیدواری کرد که افرادی چون سید حسن خمینی و دیگر بزرگان با تدبیرشان و در کنار هم بتوانند کاری کنند تا نتیجه خوبی رقم بخورد.
نامزد مورد حمایت فهرست جمهور برای انتخابات شورای شهر تهران اظهار داشت: با متحد شدن می توان نتیجه خوبی را رقم زد و فارغ از این که ما انتخابات را برنده شویم یا نشویم، در کنار هم بودن و اتحاد پیروزی ما است.
جمهوریت در خطر استمجید فراهانی در دیدار اعضای فهرست جمهور با آیت الله سید حسن خمینی که ظهر امروز در حسینه جماران برگزار شد، با اشاره به جایگاه جمهوریت در نظرات و دیدگاه های حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: حضرت امام همیشه جمهوریت نظام را بعنوان یکی از اصلی ترین عناصر هویت بخش نظام می ‍ دانستند.
وی افزود: اگر امروز عنوان فهرست جبهه اصلاحات برای انتخابات شورای شهر تهران فهرست جمهور، ناشی از آنست که اصلی ترین دغدغه ما اصلاح طلبان جمهوریت است که در خطر قرار گرفته و یک جریان خاص که اساسا رای مردم را تزئینی می شمارد و اعتقادی به رای مردم ندارد هر کاری کرده که مردم پای صندوق های رای حاضر نشوند و حتی صراحتا نیز می گویند مردم هم نیامدند، نیامدند.
فراهانی افزود: ما واقعا احساس خطر می نماییم. با این همه منابع، سرمایه های انسانی، هویت تاریخی، هوش و استعداد و... که در مردم و کشور ایران وجود دارد، این جایگاهی که مردم ما دارند در شأن مردم، کشور و شهر ما نیست و مسأله توسعه را اصل اصلی می شماریم. اعتقاد ما این است که توسعه به جز با مشارکت و حضور و مردم اتفاق نمی افتد و این که ایران را برای همه ایرانیان بدانیم و بخواهیم و همه ایرانیان از هر نژاد و فرهنگ و با هر اعتقادی که باشند باید برای توسعه ایران عزیز مشارکت کنند.
رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران افزود: امروز دغدغه بزرگتری از انتخابات شوراها داریم که اصل هویت و کیان انقلاب اسلامی است. انقلابی که منبعث از خون شهیدان و رهبری داهیانه حضرت امام بوده امروز در خطر است و عنوان «لیست جمهور» و تکیه ما بر این عنوان بر این اساس است.
منبع:

1400/03/25
22:34:57
0.0 / 5
542
تگهای خبر: برند , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جمهوریت به مدلول كامل تحقق پیدا كند
نظر شما در مورد جمهوریت به مدلول كامل تحقق پیدا كند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲