مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تشریح كرد

ویژه برنامه های ورزشی شهرداری تهران در دهه كرامت

ویژه برنامه های ورزشی شهرداری تهران در دهه كرامت به گزارش حراج کن مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از اجرای ویژه برنامه های ورزشی مناطق ۲۲گانه شهر تهران همزمان با دهه کرامت اطلاع داد.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا امیر محسنی ضمن اشاره به آغاز دهه کرامت اظهار داشت: این ویژه برنامه ها از ۲۲ خردادماه تا اول تیرماه همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) با عنوان «دختران شهر تهران» برگزار می گردد.

وی در مورد مکان های برگزاری این برنامه ها اظهارکرد: بوستان های بانوان، گذرهای فرهنگی، هنری و فراغتی، مجموعه های تفریحی و فرهنگی شهربانو و شهردخت همینطور بوستان های مناطق ۲۲گانه میزبان شهروندان خواهند بود.

محسنی با اشاره به اینکه در این ۱۰روز می خواهیم برای دختران پایتخت اوقات خوشی را فراهم آوریم، افزود: ویژه برنامه های ورزشی- فراغتی شامل تهیه وسایل لازم و مربی برای بازی های بومی - محلی، بازی های توپی و انواع بازی های فکری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، وی ضمن اشاره به عرضه تسهیلات در ایستگاه های ورزشی در مجموعه های ورزشی شهر تهران تصریح کرد: این تسهیلات شامل استفاده از دوچرخه، ترامپولین و سایر امکانات ورزشی – تفریحی و آماده خدمات رسانی به شهروندان است.
1400/03/22
13:55:05
0.0 / 5
825
تگهای خبر: خدمات , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ویژه برنامه های ورزشی شهرداری تهران در دهه كرامت
نظر شما در مورد ویژه برنامه های ورزشی شهرداری تهران در دهه كرامت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱