یك عضو شورای شهر تهران عنوان كرد

شورای پنجم به وعده هایش عمل كرد

شورای پنجم به وعده هایش عمل كرد به گزارش حراج کن یک عضو شورای شهر تهران با تاکید بر این که وعده ما در شورای پنجم تغییر رویکرد بود اظهار داشت: شورای پنجم به آنچه به مردم وعده داده بود، به خوبی عمل کرده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، افشین حبیب زاده در دویست و نود و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و بعد از ارائه گزارش و سند تحویل و تحول شهرداری تهران؛ ضمن قدردانی از شهردار، معاونین و مدیران شهری و پرسنل و کارگران شهرداری اظهار داشت: وعده ما در شورای پنجم تغییر رویکرد بود؛ ما تخریب باغات را متوقف کردیم که در گزارش ارائه شده نتایج آن مشهود بود. ما املاک شهرداری واگذار شده را به مردم بازگرداندیم. تراکم سیار و بدون حساب کتاب و شهر فروشی را متوقف کردیم.

وی با تاکید بر این که اعضای شورا در دوره پنجم شفافیت را وجهه خود قرار داده و با سر و سامان دادن قراردادهای کاری و پیمانکاری، استثمار کارگران شهرداری را اختتام دادند، اظهار نمود: ما وعده تونل و بزرگراه ندادیم اما این امور را به بهترین و کیفی ترین امر پیش بردیم. ما وعده حفاری تونل مترو ندادیم اما حفاری های موجود را کامل و ایستگاه های مترو را تجهیز کردیم.

حبیب زاده به موضوع کاهش نیروی انسانی در گزارش ارائه شده از طرف شهردار تهران اشاره نمود و اظهار داشت: باید کیفیت این کاهش نیرو توضیح داده شود تا برای مردم این شائبه بوجود نیاید که شهرداری تهران این افراد را اخراج و بیرون کرده است. باید توضیح داده شود به چه طریق بوده و چقدر در انجام آن رضایت بوده است.
رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد: حالا زمان انتخاب مردم است. آنها هستند که باید با بررسی این گزارش عملکرد و گزارش عملکرد در آخر دوره ۱۲ ساله بگویندکه آیا رویکرد ۱۲ ساله مدیریت قبلی را می پذیرند یا رویکرد چهارساله شورای پنجم را می پذیرند.

وی اشاره کرد: گزارش امروز شهردار تهران درباره آنچه که تحویل گرفتیم و آنچه تحویل خواهیم داد به خوبی نشان داد که آنچه که وعده کرده بودیم را به خوبی به آن عمل کردیم.
منبع:

1400/03/12
12:09:13
0.0 / 5
649
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شورای پنجم به وعده هایش عمل كرد
نظر شما در مورد شورای پنجم به وعده هایش عمل كرد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳