تیلر بخریم یا تراكتور دوچرخ تفاوت تیلر با تراكتور دوچرخ چیست؟

تیلر بخریم یا تراكتور دوچرخ تفاوت تیلر با تراكتور دوچرخ چیست؟ حراج کن: اگر قصد خرید یکی از این ماشین ها را دارید اما بر سر دوراهی قرار گرفتید با سایت راشاماشین همراه شوید تا به شما بگوییم کدامیک از این دو محصول برای شما مناسب تر است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، تیلر بخریم یا تراکتور دو چرخ؟ از تیلر و تراکتورهای دوچرخ برای عملیات شخم زنی و خاک ورزی زمینهای کشاورزی استفاده می شود. اگر کشاورز هستید یا قصد خرید یکی از این ماشین های دوست داشتنی را دارید؛ اما بر سر دوراهی قرار گرفته اید که تیلر بخرم یا تراکتور دو چرخ؛ با سایت راشاماشین همراه شوید تا به شما بگوییم کدامیک از این دو محصول برای شما مناسب تر است.
چشم اندازی روشن با تیلر و تراکتورهای دوچرختولید تیلر و تراکتورهای دوچرخ با هدف کاهش هزینه، کارایی بهتر در کشاورزی و تولید محصولات با کیفیت، آینده ای روشن را در مقابل صنعت کشاورزی ایران رقم میزند. با استفاده از این ماشین های پیشرفته شما این فرصت را دارید که به صورت موثرتری بر نیازهای مزارع خود نظارت کنید، در وقت و هزینه های خود همچون تأمین کارگر صرفه جویی کنید؛ و از بذرها، کودها و سموم دفع آفات به خوبی استفاده نمایید.قدرت تیلر و تراکتورهای دوچرخانواع تیلر و تراکتورهای دوچرخ بر مبنای موتوری که روی آن نصب می شود در دو نوع بنزینی و دیزلی عرضه می شود. قدرت و توان هر کدام از این مدلها متفاوت می باشد. نوع دیزلی تیلر و تراکتورهای دو چرخ برای امور کشاورزی سنگین مناسب می باشد. مدل بنزینی این دو محصول هم در زمینهای کوچک و عملیات سبک کشاورزی کاربرد بیشتری دارد. شما می بایست در گام اول متراژ زمین خویش را مورد بررسی قرار دهید، حجم کار خویش را ارزیابی کنید و برآورد درستی از میزان عملیات شخم زنی و خاک ورزی خود داشته باشید. هر کدام از این عوامل می تواند بر نوع و توان محصولی که می خرید اثرگذار باشد.کدام محصول پرکاربرد تر است؟ تیلر یا تراکتور دوچرخ؟تیلر برای شخم زنی انواع زمین، سبک کردن خاک سنگین و خرد کردن لایه های سخت و کلوخه ای طراحی شده است. تراکتورهای دوچرخ کاربرد بیشتری دارند. امکان نصب ادوات متعدد مثل کلتیواتور تراکتورهای دوچرخ را به یک ماشین همه کاره در زمینهای کشاورزی تبدیل نموده است. با نصب کلتیواتور، تراکتورهای دوچرخ می تواند علاوه بر خاک ورزی های عمق زیاد، در سطح بالایی و عمق کم هم عملیات خاک ورزی را انجام دهد.تنوع اداوات الحاقیدر تیلر ها ادوات محدودی مثل روتیواتور یا خیش روی دستگاه قابل نصب است. در تراکتورهای دوچرخ امکان نصب انواع بیشتری از ادوات کشاورزی وجود دارد. تنوع ادوات الحاقی در تراکتورهای دوچرخ بیشتر است. بنابراین نیازهای بیشتری از کشاورزان را مرتفع می کند.
به طور کلی به این مفهوم که با خرید تراکتوردوچرخ خویش را بی نیاز از خرید انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی می کنید. در قدم اول ممکن است قیمت تراکتور دوچرخ نسبت به تیلر بالاتر به نظر برسد ولی با در نظر گرفتن قابلیت های تراکتورهای دورچرخ، خرید این دستگاه منطقی تر و مقرون به صرفه تر می باشد.فرمانطراحی بیشتر تیلر ها بگونه ای است که فقط از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار است؛ اما مهندسی فرمان تراکتورهای دوچرخ کاملاً متفاوت می باشد. در تراکتورهای دوچرخ اپراتور می تواند علاوه بر تنظیم ارتفاع فرمان بر مبنای قد خود، فرمان را در زوایای مختلف بچرخاند و به سادگی پشت دستگاه حرکت نماید. زمانی که فرمان دستگاه را به طرفین جابجا می کنید و در زمان شخم زنی پا بر روی قسمت شخم زده شده نمی گذارید.ایمنی و ارتعاش فرماندر تیلرها هنگام عملیات خاک ورزی ارتعاشات زیادی به اپراتور منتقل می شود، دلیل اصلی این اتفاق نبود چرخ و جایگزین کردن تیغه با چرخ ها می باشد. در تراکتورهای دوچرخ ادوات خاک ورزی در قسمت پشت تراکتور نصب می شود. بنابراین اپراتور ارتعاشات کمتری احساس می کند. این امر باعث می شود راننده کنترل بهتری روی دستگاه و عملیات خاک ورزی داشته باشد.تیغه های روتیواتورمعمولاً در تیلرها، تیغه های روتیواتور جایگزین چرخ ها می شود؛ اما در تراکتورهای دوچرخ تیغه ها به قسمت پشت تراکتور نصب می گردد. این شرایط، کنترل و هدایت تراکتورهای دوچرخ را ساده تر می کند.تفاوت تراکتور دوچرخ و تیلر از لحاظ قیمتقیمت تراکتورهای دوچرخ با عنایت به قابلیت های زیاد آن نسبت به تیلر ها بیشتر است. ازاین رو اگر مساحت زمین شما چندان بزرگ نیست و یا عملیات کشاورزی سبکی دارید انتخاب تیلرگزینه بهتری برای شماست.
شناسایی بهترین فرصت برای خریدماشین های کشاورزی در فصل های گرم و زمان های درو و برداشت محصولات فروش بیشتری دارند. اگر می خواهید کمی کمتر از قیمت واقعی هزینه کنید بهتر است در زمستان یا پاییز برای خرید انواع تیلر و تراکتورهای دوچرخ اقدام کنید. برخی از شرکت ها به مناسبت های مختلف مثل نوروز و … جشنواره های پرتخفیفی برگزار می کنند. این جشنواره ها هم به نفع فروشنده است و هم خریدار. اگر بتوانید در یکی از این جشنواره ها خرید خویش را انجام دهید تخفیف خوبی می گیرید. لازم به ذکر است راشاماشین به منظور رفاه حال مشترین مبادرت به فروش اقساطی محصولات خود کرده است.خرید اینترنتی تیلر و تراکتور دوچرخخرید اینترنتی روشی مقرون به صرفه برای کسانی است که می خواهند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. خرید اینترنتی تیلر و تراکتورهای دوچرخ دردسرهای حمل و نقل خرید حضوری را ندارد. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید شناسایی یک فروشگاه مطمئن ماشین آلات کشاورزی است که هم معتبر باشد وهم از تنوع کافی محصولات برخوردار باشد. برخی از فروشگاه های اینترنتی با امکان ارسال مجانی کالای خود به سراسر کشور خدمت بزرگی به کشاورزان و زارعان این مرز و بوم می دهند. امکان مقایسه راحت و آسان تیلر و تراکتورهای دو چرخ یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی ماشین های کشاورزی است.از محدودیت ها غافل نشوید!شما باید معایب و مزایای تیلر یا تراکتور دو چرخ مد نظرتان را بدانید. یادتان باشد هرفروشگاه ماشین کشاورزی که انتخاب می کنید باید صداقت داشته باشد؛ در کنار مزایا و محاسن تیلر و تراکتورهای دوچرخ خود محدودیت ها و معایب آنرا هم مثل قیمت زیاد یا سوخت بالا و… به شما بگوید؛ شما نمی توانید بدون دانستن جزئیات فنی، میزان مصرف، کارایی و بصرفه بودن یک تیلر یا تراکتور دوچرخ نسبت به قیمت آن، خرید موفقی داشته باشید.قیمت تیلر و تراکتورهای دوچرخبا توجه به نوسانات بازار قیمت تیلر و تراکتورهای دو چرخ متغیر است. در هر حال با عنایت به کارکرد بهینه این ماشین ها قیمت فروش آن مقرون به صرفه می باشد. در راشاماشین همواره قیمت های عرضه شده به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است. چونکه در فرآیند عرضه این محصولات واسطه ای وجود ندارد. ازطرف دیگر جشنواره ها و تخفیفات ویژه ای بر روی این محصول اعمال شده است؛ همه این اقدامات برای رضایت مندی کشاورزان و زارعان زحمتکش این مرز و بوم انجام شده است؛ هدف راشاماشین این است که قیمت محصول های این شرکت بسیار معقول تر از قیمت های موجود در سطح بازار باشد.پایانراشا ماشین تولید کننده ابزار و ماشین آلات کشاورزی با عرضه انواع تیلر و تراکتورهای دوچرخ در تعداد انبوه خدمت دیگری به کشاورزان و زارعان سرزمین ایران عرضه نموده است. راشا ماشین، استفاده از ماشین های مدرن کشاورزی را حق تمام کشاورزان این سرزمین می داند. بدین منظور تمام تلاش خویش را می کند تا با عرضه به روزترین ابزار و ماشین آلات کشاورزی ساخته شده در سراسر دنیا همچون تیلرها و تراکتورهای دوچرخ وظیفه خویش را در بخش خدمات مشتریان به نحو احسنت به انجام رساند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/03/11
22:46:08
0.0 / 5
584
تگهای خبر: ابزار , ارز , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تیلر بخریم یا تراكتور دوچرخ تفاوت تیلر با تراكتور دوچرخ چیست؟
نظر شما در مورد تیلر بخریم یا تراكتور دوچرخ تفاوت تیلر با تراكتور دوچرخ چیست؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴