در سال ۱۴۰۰؛

نخستین قرعه كشی طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد

نخستین قرعه كشی طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد نخستین قرعه کشی همزمان طرح فروش فوق العاده ۴ محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان بعد از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا یک شنبه ۹ خرداد در سایت رسمی این گروه منتشر می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از سایپا، نخستین قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ۴ محصول سایپا در سال ۱۴۰۰ شامل سایپا ۱۵۱، تیبا ۲، کوییک دنده ای و کوییک.آر با حضور نهادهای نظارتی و مسؤلان این گروه خودروسازی برگزار گردید.
در طرح فروش فوق العاده سایپا ۲۸۶ هزار و ۴۷۳ نفر شرکت کردند که ۲۸۱ هزار و ۴۵۴ نفر حائز شرایط شناخته شدند.
ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۲۴ هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودرو ها بر مبنای قرعه کشی باشد ۴۸ هزار نفر هم بعنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.
در این طرح ۵ هزار دستگاه خودرو تیبا ۲ عرضه می شود. علاوه بر این هزار دستگاه سایپا ۱۵۱، ۱۳ هزار دستگاه کوییک دنده ای و ۵ هزار دستگاه کوییک.آر عرضه می شود.
اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا بعد از تأیید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا یک شنبه ۹ خرداد در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.
گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر لزوم دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا رجوع کنند.


منبع:

1400/03/08
23:20:25
0.0 / 5
688
تگهای خبر: خرید , شركت , فروش , قرعه كشی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نخستین قرعه كشی طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
نظر شما در مورد نخستین قرعه كشی طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱