استاندار تهران تاكید كرد:

روابط عمومی نقش برجسته ای در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارد

روابط عمومی نقش برجسته ای در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارد به گزارش حراج کن استاندار تهران با تکیه بر این که روابط عمومی ها نقش موثری در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارند، اظهار داشت: هیچ اقدام احتمالی و ارزشمندی بدون همراهی مردم امکانپذیر نیست. بطور قطع اگر در مشکلی مردم همراه شوند مدیریت آن آسانتر خواهد بود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه تقدیر از روابط عمومی های تهران اظهار داشت: روابط عمومی ها در مجموعه استانداری تهران گمنامی در حوزه برخورداری و بهره مندی از امکانات لازم دارند به شکلی که این خواسته های آنها در حاشیه قرار می گیرد. روابط عمومی امروز نقش ارزشمندی در همه دستگاه ها دارد و می تواند بسیار موثر باشد.
وی ادامه داد: اگر در بین اقدامات حوزه های تخصصی نقش و جایگاه روابط عمومی ها را به درستی بشناسیم می توانیم اقدامات شایسته را به درستی به تصویر و نوشتار در بیاوریم و بدین ترتیب انگیزه اقدامات پرارزش و تخصصی چندین برابر می شود.
استاندار تهران با تکیه بر این که به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اقدامات ارزشمندی در کشور انجام شده است اضافه کرد: هر چند که امروز از طرفی به سمت سالمندی جمعیت پیش می رویم اما از بدو انقلاب اسلامی با شکل دادن ساختار سلامت، مراقبت از مادران آبستن و پوشش کامل واکسیناسیون در سال ۹۸ و ۹۹، امید به زندگی در بانوان به ۷۴ سال و در آقایان ۷۲ سال رسیده است. این در حالیست که قبل از انقلاب امید به زندگی ۵۶ سال بود و بدین سان ظرف حدود ۴۲ سال امید به زندگی ۲۸ سال افزوده شده، اقدام ارزشمندی که برای آحاد جامعه فراهم گشته است.
محسنی بندپی تصریح کرد: اطلاع رسانی و ظرفیت روابط عمومی ها و ارتقای دانش مردم در ابعاد مختلف نقش بسزایی در پیشبرد اهداف خواهد داشت. باید همراه سازی و اقناع سازی مردم را در کنار اقدامات پرارزش در دستور کار قرار دهیم. موضوعی که ظرف سالهای گذشته مغفول مانده است.
وی افزود: امروز اگر در استان تهران فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکلهای بهداشتی به ۷۰ درصد رسیده این مهم تنها با همت رسانه ها و تلاش روابط عمومی ها محقق شده، بدون شک هر گاه مردم در مسائل مختلف اقناع و با دولت همراه شده اند، نقش راهبردی ما راحتتر به مرحله اجرا درآمده است. بطور قطع در این همراه سازی و جذب مشارکت مردم روابط عمومی ها نقش بسزایی دارند.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تکیه بر این که باید سرمایه اجتماعی با اقدامات همه جانبه افزایش پیدا کند اضافه کرد: ظرف سالهای گذشته ما دولتی ها نتوانستیم آنطورکه شایسته است اقناع سازی و همراه سازی مردم را انجام دهیم. در استان تهران با عنایت به پیچیدگی هایی که در مدیریت و راهبری آن وجود دارد نقش اطلاع رسانی نقشی برجسته است و نیاز است که روابط عمومی ها در کنار رسانه ها به مبحث اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم توجه ویژه ای داشته باشند.
منبع:

1400/03/03
09:13:39
0.0 / 5
662
تگهای خبر: ارز , اهدا , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد روابط عمومی نقش برجسته ای در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارد
نظر شما در مورد روابط عمومی نقش برجسته ای در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳