هاشمی:

اختلاف سطح ۶۰۰ متری در تهران خطرآفرین است

اختلاف سطح ۶۰۰ متری در تهران خطرآفرین است رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: اختلاف ارتفاع ۶۰۰ متری در تهران خطرناک و خطرآفرین است و برای مواجهه با این مسئله باید ساخت تونل های آب را تکمیل نماییم.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در مراسم بهره برداری از پروژه های مدیریت سیلاب اظهار داشت: کشور احتیاج به تحول دارد و حالا که فصل انتخابات است هر کسی آنرا طوری تعریف می کند. امیدوارم به سمت تحولی مثبت با انتخابات پیش رو برویم.
وی با بیان اینکه سخنرانان سابقه مدیریت سیلاب را به درستی نگفتند، اظهار داشت: مدیریت سیلاب از دهه چهل عنوان شد و اما در دهه پنجاه پروژه های زیادی برای شهر به اجرا درآمد که مترو و فاضلاب تهران متعلق به همان زمان است پس از انقلاب هم با وجود جنگ تحمیلی آیت الله هاشمی مدیریت سیلاب و فاضلاب را بیان کرد و همان موقع بحث مترو را هم در سال ۶۳ عنوان نمود.
رئیس شورای شهر تهران ضمن اشاره به آغاز فعالیت شرکت خاکریزآب در سال ۷۲، اضافه کرد: ما در تهران اختلاف ارتفاع ۶۰۰ متری در بالا و پایین شهر داریم که خطر ساز است. در این سالها ۵۳۰ کیلومتر تونل آب ساخته شده است که باید به ۷۰۰ کیلومتر برسد. اینها عموما در عمق ۱۲ تا ۴۰ متری ایجاد می شود و دیده نمی گردد و زحمتی است که در تهران کشیده می شود ولی متاسفانه مردم آنرا نمی بینند مترو یا فاضلاب را مردم می بینند. در مورد مدیریت سیلاب این اتفاق نمی افتد و به صورتی گمنام باقی مانده است و لازم است روی آن تبلیغات شود.
او اضافه کرد: در تهران ۵۰۰ کیلومتر اتوبان داریم در زیر زمین ۵۳۰ کیلومتر تونل های انتقال آب داریم.
طبق گزارش سایت شهر، هاشمی در ادامه سخنان خود با قدردانی از مدیرعامل شرکت خاکریز آب اظهار داشت: او مدیریت درخشانی در این عرصه داشته در حالیکه ۳۳ سال سن دارد. من هم وقتی متروی تهران را به عهده گرفتم ۳۶ سال داشتم اما هم اکنون متوسط سن مدیریت شهری از ۵۰ گذشته است.1400/02/30
13:11:43
0.0 / 5
702
تگهای خبر: تبلیغ , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اختلاف سطح ۶۰۰ متری در تهران خطرآفرین است
نظر شما در مورد اختلاف سطح ۶۰۰ متری در تهران خطرآفرین است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲