رییس كمیسیون حمل و نقل و ترافیك شورای شهر تهران:

طرح واكسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به علت واهمه بعضی از دستور شورا خارج شد

طرح واكسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به علت واهمه بعضی از دستور شورا خارج شد رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران اظهار داشت: طرح واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به علت واهمه برخی برای هجمه به شورا از دستور خارج شد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محمد علیخانی در دویست و نودو چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در مورد بحث واکسیناسیون رانندگان تاکسی اظهار داشت: طرحی را دوستان امضا کردند و پیشنهاد شد و من فکر می کنم به علت این که شاید برخی واهمه داشتند تا شورا مورد هجمه قرار گیرد این طرح از دستور خارج شد.
وی ادامه داد: یکی از مواردی که در این طرح یاد شده قرار گرفته بود بحث واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی بخصوص رانندگان تاکسی بود چون که حدود ۲۰۰ راننده از زمان انتشار کرونا فوت کرده بودند، شهرداری چه کاری برای اینها کرده! این طرح یکی از مواردش همین بود یعنی کسانی که در معرض خطر هستند.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: شهرداری تهران اگر می تواند از راه وزارت بهداشت پیگیری کند و این مشکل را حل کند. اگر نمی تواند این طرح را مجدد به صحن بیاوریم و اشکالات را برطرف نماییم، چون که ما نمی توانیم دست روی دست بگذاریم تا هر روز تعداد فوتی ها در مورد رانندگان حمل و نقل عمومی بخصوص تاکسی ها که محیط کوچکتری دارند بیشتر شود، بنابراین درخواست من این است که این طرح را مجدد به صحن بیاورید.1400/02/27
08:41:57
0.0 / 5
710
تگهای خبر: كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد طرح واكسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به علت واهمه بعضی از دستور شورا خارج شد
نظر شما در مورد طرح واكسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به علت واهمه بعضی از دستور شورا خارج شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳