شروع هفتمین نمایشگاه آنلاین كتاب دیجی كالا

شروع هفتمین نمایشگاه آنلاین كتاب دیجی كالا حراج کن: هفتمین نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا، از 25 اردیبهشت تا 14 خرداد انجام می شود. این نمایشگاه، قدیمی ترین و بزرگترین نمایشگاه آنلاین کتاب است که دیجی کالا مجری و برگزار کننده آنست.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، با شروع ویروس کرونا و تغییر در سبک زندگی مردم، خریدهای آنلاین به سرعت فراگیر شده است. کتاب هم همچون کالاهایی است که در سالهای اخیر یکی از محصولات پرفروش اینترنتی شده است؛ بطوریکه دیجی کالا در ۱۵ فروردین ۱۴۰۰، رکورد فروش کتاب در یک روز را شکست و بیش از ۵۰۰ هزار جلد کتاب را ثبت سفارش کرد تا نشانه خوبی از افزایش افراد کتاب خوان باشد.
دیجی کالا با تجربه بیشتر و بهتر خود در برگزاری جشنواره های فروش آنلاین، این دفعه نیز برای هفتمین دوره بزرگترین نمایشگاه آنلاین کتاب را در ایام کرونائی به مدت دو هفته از ۲۵ اردیبهشت تا ۱۴ خرداد برای علاقه مندان و خریداران کتاب برگزار می نماید.
«یک دریا کتاب» در هفتمین نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا
این نمایشگاه با شعار «یک دریا کتاب» بعنوان بزرگترین رویداد فرهنگی دیجی کالا و بزرگترین پویش دیجی کالا در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ آغاز شد و پیشنهادهای ویژه ای برای کتاب دوستان و مخاطبین این نمایشگاه دارد.
متنوع ترین محصولات
بیش از ۸۶ هزار عنوان کتاب قابل مشاهده و خرید در هفتمین دوره نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا فرصتی بی نظیر برای تمام علاقه مندان و مخاطبین این حوزه است، تا بتوانند از میان ناشران مختلف و متنوع دست به انتخاب بزنند. مقیاس بزرگ این نمایشگاه، یک رکورد در فروش کتاب بصورت آنلاین شمرده می شود که دیجی کالا از آن خود کرده است.
تنوع موضوعی
دیجی کالا در هفتمین نمایشگاه آنلاین کتاب مانند نمایشگاه های فیزیکی دسته بندی موضوعی دارد و بیش از ۸۶ هزار عنوان کتاب در موضوعات مختلف ارائه می شود. کاربران می توانند از میان دسته های عمومی، فلسفه و روان شناسی، تاریخ و جغرافیا، کودک و نوجوان، تکنولوژی و علم، زبان، شعر و ادبیات، هنر و سرگرمی و موضوعات دیگر دست به انتخاب بزنند.
حضور ناشران برگزیده
همکاری بسیار مناسب انتشارات برگزیده، شناخته شده و خوشنام ایران با دیجی کالا یکی از نقاط قوت و مثبت هفتمین دوره نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالاست. در این نمایشگاه، ناشران تراز اول مانند نشر چشمه، نشر مرکز، نشر کوله پشتی، نشر نیلوفر، نشر روزبهان حضور دارند. بدون شک همیشه خرید از ناشران برگزیده و مترجمان حرفه ای، تضمین کننده کیفیت بالای کتاب خریداری شده است.
تخفیف های شگفت انگیز
تا ۸۰ درصد تخفیف در هفتمین نمایشگاه آنلاین کتاب فرصت مناسبی برای سفارش و خرید کتاب های مورد علاقه با تخفیف های قابل توجه است.
ارسال رایگان برای نخستین سفارش
با شروع موج چهارم کرونا، دیجی کالا برای تمامی خرید اولی ها امکان استفاده از دریافت رایگان سفارش ها به هر نقطه از ایران را فراهم نمود. با توجه به این که شرایط کرونائی همچنان در کشور برقرار است، هفتمین دوره نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا نیز شامل این شرایط می شود. بدین سبب در صورتیکه هر کاربر، بخواهد با خرید کتاب نخستین سفارش خودرا در دیجی کالا ثبت کند می تواند بصورت رایگان، کتاب های خودرا دریافت کند.
راهنمای نمایشگاه
برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه صفحه اختصاصی نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا می تواند راهنمای خوبی باشد. در این قسمت با مطالعه مطالب مفید در مورد خرید کتاب، تجربه ای خوشایند در مسیر خرید حرفه ای کتاب به دست می آورید.
اولویت دیجی کالا در برگزاری جشنواره های فروش، ایجاد تجربه خوشایند در خرید است. دیجی کالا با کنار هم آوردن همه ناشران و فروشندگان کتاب و نیز فراهم کردن شرایط مناسب برای خرید کتاب، در تلاش است به افزایش سرانه مطالعه در کشور کمک نماید.
صفحه اختصاصی نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا در لینک زیر:
https: //dgka.la/۴cd
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/02/26
19:28:51
0.0 / 5
794
تگهای خبر: آنلاین , تجربه , جشنواره , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شروع هفتمین نمایشگاه آنلاین كتاب دیجی كالا
نظر شما در مورد شروع هفتمین نمایشگاه آنلاین كتاب دیجی كالا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳