استفاده بدون مجوز دستگاههای دولتی از ماینر ممنوع

استفاده بدون مجوز دستگاههای دولتی از ماینر ممنوع به گزارش حراج کن استاندار تهران اظهار داشت: با مدیران دستگاههای دولتی که بدون مجوز از دستگاههای استخراج ارزهای دیجیتالی استفاده می نمایند برخورد جدی خواهد شد.


انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، درباره استفاده از دستگاههای استخراج ارزهای دیجیتالی در شهرداری ها و دستگاههای دولتی اظهار داشت: این دستگاه ها برق زیادی مصرف می کنند و امروز در شرایطی قرار داریم که باید الگوی بهینه مصرف را در دستور کار قرار دهیم بنابراین هر دستگاه دولتی و هرجایی که مجوز لازم را جهت استفاده از ماینرها(دستگاه های استخراج رمز ارزها) را نداشته باشد بمحض ارسال گزارش اقدام خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: با مدیران دستگاه دولتی که از این دستگاه ها استفاده می نماید برخورد جدی صورت خواهد گرفت اما تابحال در این حوزه گزارشی نداشته ایم.
حناچی، شهردار تهران هم در پاسخ به سوال ایسنا در مورد استفاده از ماینرها و استخراج ارزهای دیجیتالی در مجموعه شهرداری تهران اظهار داشته بود: هر کجا برق فراوان وجود داشته باشد و فضا فراهم گردد استفاده از ماینرها امکان دارد صورت گیرد از آغاز دوره گزارش هایی در این خصوص داشتیم که با آنها برخورد کردیم. بطور قطع کار شهرداری تهران تولید رمزارز نیست بنابراین هرگاه گزارشی در این خصوص داشته باشیم برخورد می نماییم و دستگاههای نظارتی هم در این خصوص وارد عمل خواهند شد.

پاداش 10 میلیونی برای عاملان کشف ماینرها
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سخنگوی صنعت برق هم پیشتر با اخطار به مراکز استخراج رمز ارز که از برق غیرقانونی برای این کار استفاده می نمایند، اعلام نموده بود: این گونه مراکز غیر مجاز در صورت شناسایی، به مراجع قضایی معرفی و به پرداخت جریمه محکوم خواهند شد و در عین حال عاملان شناسایی مراکز غیر مجاز استخراج ارزهای دیجیتالی، تا سقف ۱۰ میلیون تومان هم مشمول دریافت پاداش خواهند بود.
منبع:

1400/02/25
10:54:38
0.0 / 5
580
تگهای خبر: ارز , پرداخت , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استفاده بدون مجوز دستگاههای دولتی از ماینر ممنوع
نظر شما در مورد استفاده بدون مجوز دستگاههای دولتی از ماینر ممنوع
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱