درخواست سازمان ورزش شهرداری برای واكسیناسیون مربیان ورزشی

درخواست سازمان ورزش شهرداری برای واكسیناسیون مربیان ورزشی به گزارش حراج کن مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار داشت: از دولت تقاضا داریم همانند واکسیناسیون دیگر ورزشکاران کشور، واکسیناسیون مربیان ورزشی را هم در اولویت قرار دهد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، امیر محسنی درمورد وضعیت مربیان ورزشی باشگاه ها در دوران شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: مربیان ورزشی یکی از دسته مشاغلی است که در روزهای کرونا صدمه بسیار زیادی را متحمل شدند.
وی با این که مربیان ورزش نقش نشاط و شادابی و تزریق تندرستی را برای جامعه دارند، اضافه کرد: مربیان ورزشی با تحصیلات مرتبط در رشته های ورزشی، در سطوح بالا اجتماع قرار دارند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران ضمن اشاره به ساخت ۱۳۰۰ کلیپ ورزشی تحت عنوان “ورزش در خانه” توسط مربیان در روزهای کرونا اظهار داشت: برگزاری لیگ های ورزشی همچون این برنامه ها طی چندین ماه گذشته بوده است.
وی در مورد استفاده مربیان ورزشی از بیمه بیکاری در روزهای کرونا اذعان کرد: بخشی از مربیان تحت بیمه بیکاری توسط پیمانکاران بخش خصوصی قرار گرفتند. برخی دیگر از مربیان هم با حضور در ۱۰ درصد باقی مانده فعالیتهای مجموعه های ورزشی، فعالیت خویش را در مجموعه ها ادامه دادند و از بیمه بیکاری استفاده نکرده اند.
به قول محسنی در صورتیکه شرایط شهر تهران در روزهای کرونا قرمز نباشد، ۸۰ مدل فعالیت ورزشی در اماکن روباز و روبسته انجام می شود.
وی در مورد استفاده باشگاه های ورزشی از تسهیلات و وام کرونا خاطرنشان کرد: وزارت ورزش و دولت تسهیلاتی را در اینباره اعلام نمود و از طرفی وام بانک ها برای باشگاه های ورزشی با سود تا ۱۶ درصد عملا کارگشا نیست.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محسنی ضمن اشاره به واکسیناسیون کرونا مربیان باشگاه های ورزشی تصریح کرد: برای اعتمادسازی و حضور مردم در باشگاه های ورزشی و با عنایت به شیوع بیماری کرونا از دولت تقاضا داریم همانند واکسیناسیون دیگر ورزشکاران کشور، واکسیناسیون مربیان ورزشی را هم در اولویت قرار دهد.
منبع:

1400/02/24
22:17:24
0.0 / 5
521
تگهای خبر: بانك , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد درخواست سازمان ورزش شهرداری برای واكسیناسیون مربیان ورزشی
نظر شما در مورد درخواست سازمان ورزش شهرداری برای واكسیناسیون مربیان ورزشی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲