بهترین مركز خدمات ارزی و تبادلات مالی در كشور

بهترین مركز خدمات ارزی و تبادلات مالی در كشور مجموعه صرافر هم اكنون بیش از 1700 خدمات متنوع ارزی و مالی را در حوزه های مختلف به كاربران خود ارائه میدهد.


مجموعه صرافر بعنوان یکی از بزرگترین و گسترده ترین شبکه های پرداخت بین المللی در منطقه شناخته میشود ، به گونه ای که این صرافی انلاین  یکی از بزرگترین مرکز خدمات ارزی در زمینه های حواله ارزی ، فروشگاه کیف پول ارز دیجیتال ، وریفای حساب ، خرید های بین المللی ، افتتاح حساب ارزی و .... میباشد .

این مجموعه هم اکنون بیش از 1700 خدمات متنوع ارزی و مالی را در حوزه های مختلف به کاربران خود ارائه میدهد که در اکثر موارد خدمات ارائه شده برای کاربران آزاد به دلیل تحریم های بین المللی قابل انجام نمیباشد اما صرافر با ایجاد زیرساخت مناسب امکان استفاده از تمامی خدمات را برای کاربران فراهم کرده است . از جمله این خدمات میتوان به انجام هرگونه درامد ارزی شما به هر واحد پولی اعم از دلار ، یورو ، ین ، دینار ، درهم ، لیر ، منات ، ارزهای دیجیتال و ... در اسرع وقت نقد شده و معادل ریالی آن به حساب شما منظور میشود . امروزه در مجموعه صرافر بیش از 140 نوع درامد ارزی در 27 بستر ارزی متفاوت قبل نقد شدن میباشد .

 

لازم به ذکر است کلیه خدمات ارزی در مجموعه صرافر بصورت 24 ساعته شبانه روز قابل ارائه میباشد و کارشناسان این مجموعه بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به کاربران میباشند

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور استفاده از خدمات صرافر و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به آدرس اینترنتی صرافر به نشانی SARAFER.COM مراجعه نمایند و از از خدمات متنوع این مجموعه استفاده کنند .

1400/02/21
21:26:27
0.0 / 5
721
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بهترین مركز خدمات ارزی و تبادلات مالی در كشور
نظر شما در مورد بهترین مركز خدمات ارزی و تبادلات مالی در كشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲