نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی نیوجرسی بتنی محصولی از رایان بتن و بعنوان خط شکن دو سمت جاده که از ورود وسایل نقلیه از مسیر مخالف جلوگیری می کند و برای بستن گذرگاه حدود جادهای لبه پرتگاه استفاده می شود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، طراحی نیوجرسی سبب شده که استفاده از آن سبب کاهش لطمه به هرگونه وسایل نقلیه و مسافران آن در هنگام تصادف شود. قدرت و پایداری بخاطر وزن و طرح اوریب از خسارت سنگین به وسایل نقلیه و وارد شدن وسایل نقیله سنگین و سبک به سایر خطوط و تصادفات جبران ناپذیر جلوگیری می کند.
نیوجرسی بتنی در زمان بهربرداری و امنیت نقش کلیدی ایفا می کند که جاده توان هدایت و جلوگیری از انحراف ماشین ها را داشته باشد و در تمام کشورها به سبب هزینه پایین و کارایی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. امکان ساخت زیرساخت ها و سازه ها بسته به ساختار سازه است و می توان آنها را در ابعاد و اشکال یکپارچه و بدون درز مختلف با اجزای یکسان فراهم نمود.
این سازه موجب امن تر شدن گذرگاه هایی شده که انحراف شدید دارند و رشد درختان بعنوان یک مانع طبیعی زمان زیادی را می برد و در طول این مدت خطرات جانی و مالی جبران ناپذیر پابرجا خواهد بود. پس ساخت و تولید یک محافظ جاده با طرح اصولی و اندازه مهندسی مثل نیوجرسی بتنی ضروری می باشد.
به تدریج و با استفاده بیشتر و تجربه های بدست آمده ارتفاع نیوجرسی بتنی بیشتر شد و طبق آمار نتیجه آن بهتر شد. استفاده گسترده در ساخت و ساز جاده ای سبب شد کاربرد آن بعنوان حریم فیزیکی گسترده تر شود و بعنوان مانع عمومی فراگیر و قابل انتقال به هرجای پروژه ساختمانی و تغییر مسیر همیشگی یا موقتی در ترافیک جاده ای بسیار مهم می باشد که همه این موارد بدون نیوجرسی بتنی امکان پذیر نمی باشد. استفاده های جانبی نیز برای تمرینات نظامی و در امان ماندن از گلوله، حملات حوادث طبیعی مانند سیل، مهار آتش، کنترل رودخانه های طغیان کرده و هدایت آن به معبر مشخص یا چند خطه کردن جدا کردن خط ویژه اتوبوس سفاورت خط مخصوص آمبولانس و آتشنشانی می باشد.
استفاده نیوجرسی بتنی
موارد استفاده دیگر نیوجرسی بتنی شامل جدا کردن ایستگاه اتوبوس و تاکسی، جدا کردن باغ، حدود خانه های ویلایی، شاخص مرز دو مزرعه، باغ میوه و ویلاها، جایگاه های بنزین، ترمینال مسافری کناری جاده برای حفاظت از جان مردم، بعنوان سد سیل و کنترل آب سیل که راهی سریع برای بی خطر کردن سیلاب یا پیشبینی سیل از آب شدن برف رود خانه های که دیواره های محافظ آن خراب شده استفاده می شود.
در ایران، اولین بار در سال ۱۳۷۵ توسط، وزارت راه و ترابری با نظارت مهندسان برجسته و ماهر از این نوع قطعات بتنی، جهت ایمن سازی سطح معابر و جداسازی جاده ها، استفاده در دوربرگردان ها و خیابان های اصلی و ایجاد فضای سبز مورد استفاده قرار گرفت.
تمام قطعه های پیش ساخته در تمام ابعاد در شرکت نیوجرسی بتنی رایان بتن تولید می شوند. همین طور مزیت آن در تعویض و جابجایی نیوجرسی های لطمه دیده را نمی توان نادیده گرفت.

شرکت نیوجرسی بتنی
شرکت نیوجرسی بتنی مفصلی رایان بتن تولید کنده محصولات نیوجرسی بتنی می باشد و این مجموعه قادر به ارئه نوع های مختلف نیوجرسی یک طرفه و دو طرفه (کامل) را دارد. بتن های این شرکت پایداری ماندگاری بالایی داشته دانه بندی با بهترین کیفیت نسب آب به سیمان پایین نسل آخر روان کننده سبب شده توانایی و قابل استفاده در هر شرایط محیطی را داشته باشد.
سیمان: سیمان موجود در نیوجرسی بتنی از تیپ ۱ و ۲ پرتلند است.
آب: نزدیک به آب نوشیدنی است و فاقد املاح اسیدیته یا خیلی قلیایی می باشد و صاف بدون چربی و مواد آلی و نفتی.
سنگدانه: در این مورد باید ذکر شود که تطابق آن با استاندارد ملی ایران الزامی است و بافت آن شامل ماسه و شن است سیمان عامل چسبدگی عمل می کند.
میلگرد: میلگرد داخل نیوجرسی بتنی مقاومت کشسانی خوبی برای برخوردهای شدید را دارد.
به تدریج مشکلات نقض و کاستی های گاردریل مشخص شد. مشکلات بزرگی مانند توان کم در اثر برخورد اتومبیل و جمع شدگی و پارگی قسمتی از آن فکر جایگزینی بهتر از هر نظر را فراهم نمود که نیوجرسی بتنی مفصلی سهم عمده ای در کم کردن آمار مرگبار تصادفات از خود نشان داده است.
نیوجرسی بتنی در دهه ی پنجاه در بزرگراه های ایالت نیوجرسی برحسب نیاز طراحی و استفاده شد و بر همین پایه نامش تعیین شد. از خاصیت های اصلی نیوجرسی این است که هنگام خارج شدن از مسیر یا برخورد ماشین های نقلیه کم ترین لطمه وارده را تحمل کنند و سد عبور خودرو های لاین مخالف می شوند.

قیمت نیوجرسی بتنی
عوامل گوناگونی قیمت نیوجرسی بتنی را تعیین می کنند. نوع مپ نیوجرسی و ماده به کار رفته الگوهای این سازه دقیق و ظریف است و از پس مهندسان کارکشته بر می آید. تفاوت متریال درجه یک در سازه نیوجرسی محصول نهایی را مقاوم تر و مستحکم تر می کند و زمان بکارگیری آن بیشتر و طبعاً صرفه اقتصادی خواهد داشت. دلیل تفاوت و گوناگونی همان کیفیت نیوجرسی بتنی می باشد که ۴ نوع ریزش بتن داریم قالب معکوس و یا برعکس ایستاده ماشین اتوماتیک و در محل درجا است.
برای تولید نیوجرسی بتنی از میکسر تویین و بتن آنرا در لاین مناسب تولید در شرکت ساخته و پرداخته می کنند و به محل قالب های آماده می برند که از قبل روغن کاری شده اند و سیستم آرماتور آن نصب شده و بتن متراکم در ان ریخته و با بخار آب آنرا عمل می آورند و در بخش دپو منتقل و نگهداری می شوند در آخر قطعات تولید شده به انبارها و محل دپوی نیوجرسی بتنی منتقل می شوند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/02/19
21:07:25
0.0 / 5
861
تگهای خبر: اقتصاد , برند , پرداخت , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نیوجرسی بتنی
نظر شما در مورد نیوجرسی بتنی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲