فرماندار شهرستان شمیرانات عنوان كرد

ادامه وضعیت قرمز برای شهرستان شمیرانات

ادامه وضعیت قرمز برای شهرستان شمیرانات فرماندار شهرستان شمیرانات با تکیه بر ضرورت مشارکت همه شهروندان برای عبور از خیز چهارم انتشار کرونا ویروس از ادامه وضعیت قرمز در در این شهرستان اطلاع داد.


سید مهدی ساداتی در گفتگو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت شهرستان شمیرانات در خیز چهارم انتشار کرونا ویروس، اظهار داشت: باوجود محدودیت های وضع شده در چند هفته اخیر و بهبودهای حاصله در بعضی شهرها و استان های کشور، وضعیت در شمیرانات همچنان قرمز است و برای عبور از این خیز نیازمند مشارکت همه شهروندان هستیم.
وی ادامه داد: نیاز است همه مسؤلان اجرایی نهادها و دستگاههای اجرایی سطح شهرستان در اعمال مصوبات ستادملی مقابله با کرونا اهتمام لازم را داشته باشند و از شهروندان هم درخواست می کنم از تردد غیرضروری اجتناب کنند و رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را در اولویت اقدامات خود قرار دهند.
وی افزود: با گذشت بیشتر از یک سال از فراگیری این بیماری و در صورتی که بسیاری کشورها حتی پیش از ساخت واکسن موفق به مهار آن شدند، ما وارد پیک چهارم کرونا شده ایم که بخش عمده آن ناشی از شرایطی است که عامل خستگی مردم و کاهش حساسیت آنها نسبت به رعایت پروتکلهای بهداشتی بخصوص منع تردد و پرهیز از دورهمی های خانوادگی است.
فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن اشاره به جذابیت فضاهای طبیعی و گردشگری شمیرانات برای عموم شهروندان بخصوص در تعطیلات تصریح کرد: شهروندان درصورت نیاز و لزوم تردد، با زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی، از حضور در مراکز پر ازدحام پرهیز کنند. شهروندان باید با صبوری و همراهی همیشگی خود برای عبور از این شرایط به سفارش ها و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا عمل کنند و منع تجمعات خانوادگی را جدی بگیرند.
منبع:

1400/02/17
17:44:52
0.0 / 5
779
تگهای خبر: ارز , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ادامه وضعیت قرمز برای شهرستان شمیرانات
نظر شما در مورد ادامه وضعیت قرمز برای شهرستان شمیرانات
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵