رییس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران:

برخی مناطق شهرداری تا حالا هیچ واكسنی دریافت نكرده اند

برخی مناطق شهرداری تا حالا هیچ واكسنی دریافت نكرده اند رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران اظهار داشت: برخی مناطق تا حالا هیچ واکسنی دریافت نکرده اند برای مثال در مناطق جنوبی، منطقه 16.17، 18.19، 20، 21 و 22 هیچ واکسنی دریافت نشده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، زهرا صدر اعظم نوری در دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بعد از استماع گزارش شهردار تهران درباره تزریق واکسن پاکبان ها به برخی پرسنل شهرداری تهران اظهار داشت: بر طبق پیگیری ها و آمار ارائه شده تعداد نیروهای خدمات شهری و کسانی که احتمال ابتلای آنها به کرونا بالا است، در حدود ۵۵ هزار نیرو هستند که از این تعداد دو هزار و ۲۴۸ نفر تا حالا واکسن دریافت کرده اند.
وی ادامه داد: حدودا در حدود ۵۰ هزار نفر باقی ماندند، بر این اساس مناطقی را داریم که تا حالا هیچ واکسنی دریافت نکردند. برای مثال در مناطق جنوبی، منطقه ۱۶.۱۷، ۱۸.۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ هیچ واکسنی دریافت نشده است. همین طور در مناطق ۱۵، ۱۴ آمار ۹۵ نفری و ۵۶ نفری واکسن دریافت کرده اند. در منطقه ۱۰، ۱۱ و ۱۲ نیز هیچ واکسنی دریافت نکردند، عمده دریافت واکسن در مناطق ۲، ۳، ۴، ۵، ۶،، ۸.۹ و ۱۳ است. شهرداری تهران چه سازوکاری اتخاذ نموده است؟ البته که می دانم محدودیت داریم اما شهرداری چه تمهیداتی دارد که زودتر بتوانیم عزیزان در حوزه خدمات شهری را واکسینه کنیم؟1400/02/13
12:33:33
0.0 / 5
476
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برخی مناطق شهرداری تا حالا هیچ واكسنی دریافت نكرده اند
نظر شما در مورد برخی مناطق شهرداری تا حالا هیچ واكسنی دریافت نكرده اند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲