عملكرد موفق شركت فراوری ماهان سیرجان در سال ۱۳۹۹؛

افزایش 60 درصدی عملیات معدنكاری و رشد 250 درصدی فروش

افزایش 60 درصدی عملیات معدنكاری و رشد 250 درصدی فروش حراج کن: مدیرعامل شرکت توسعه فراوری صنایع و معادن ماهان سیرجان از افزایش 60 درصدی عملیات معدنکاری در معدن 5 در سال 99 نسبت به سال 98 آگاهی داد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، مدیرعامل شرکت توسعه فراوری صنایع و معادن ماهان سیرجان از افزایش ۶۰ درصدی عملیات معدنکاری در معدن ۵ در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ آگاهی داد که این رشد در دو بخش تولید سنگ آهن کلوخه و باطله برداری به ترتیب به میزان ۱۵ و ۶۴ درصد بود.
مهدی بهرامی اظهار داشت: شرکت ماهان سیرجان در سال ۹۹، میزان ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن تولید سنگ آهن و ۳۶ میلیون تن باطله برداری را محقق کرده است.
بهرامی افزود: از دیگر موفقیت های سال قبل در این شرکت می توان به رشد فروش اشاره نمود که شاهد رشد ۲۵۰ درصدی در مقایسه با سال ۹۸ بود و مجموع فروش این شرکت در سال مالی ۱۳۹۹ به بالای ۳۹ هزار میلیارد ریال رسیده است.
به گفته وی، همین طور در بخش ایمنی و طبق نتایج ممیزی ایمیدرو و کسب امتیاز مناسب، سال قبل رتبه چهارم در میان ۴۴ شرکت تابعه ایمیدرو در سطح کشور را کسب نمود و از این حیث نیز شاهد رشد ۱۱۵ درصدی بودیم.
بهرامی با اشاره به اینکه اولین عرضه محصول شرکت در بورس کالا نیز از افتخارات شرکت ماهان سیرجان در سال ۱۳۹۹ بود، اظهار داشت: همین طور انتشار اوراق سلف موازی توسط شرکت مراحل پایانی را می گذراند ضمن اینکه روند پذیرش شرکت در بورس نیز به سرعت در حال انجام می باشد.
وی اضافه کرد: در بحث توسعه، موفق به ستاندن مجوز کنسانتره در نیمه دوم سال ۹۹ شدیم و روند راه اندازی کارخانه کنسانتره امسال شروع خواهد شد. همین طور در توسعه معادن مطالعات برای خرید محدوده های معدنی و انجام اکتشافات در سال ۹۹ آغاز شد. هم اکنون انجام عملیات اکتشاف در یک محدوده به وسعت ۲۰ کیلومترمربع در حال انجام می باشد.

بهرامی اظهار نمود: شرکت ماهان سیرجان در ماه های پایانی سال ۱۳۹۹ بعد از استقرار و پیاده سازی موفقیت آمیز استانداردهای حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و انجام ممیزی برون سازمانی، موفق به ستاندن ۴ گواهینامه ISO ۴۵۰۰۱ (ایمنی و بهداشت)، ISO ۱۴۰۰۱ (زیست محیطی)، ISO ۳۱۰۰۰ (مدیریت ریسک) و HSE-MS شد.
مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان درباب مسئولیت های اجتماعی شرکت ماهان سیرجان اظهار داشت: این شرکت در سال قبل حسب دستور ریاست گروه مالی گردشگری، اقدامات مهمی به خصوص در حوزه سلامت انجام داده که همچون آنها تکمیل دو پروژه عمرانی در بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان است.
وی اضافه کرد: دو پروژه بیمارستان امام رضا (ع) سیرجان با زیربنای بیش از ۲۰۰۰ متر شامل توسعه ساختمان اورژانس و تکمیل بخش ویژه کرونا است و بیش از ۸۰ میلیارد ریال در این خصوص هزینه شده است.
بهرامی افزود: همین طور سایر اقدامات شامل توزیع ۲۰۰۰ بسته حمایتی برای نیازمندان، آزادی زندانیان مالی، خرید تجهیزات برای بیمارستان بردسیر و ساخت مرکز توانبخشی در بردسیر با اعتبار تقریبی ۴۰ میلیارد ریال همچون اقدامات شرکت ماهان سیرجان درباب مسئولیت های اجتماعی است.
شرکت فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ ماهان و بازوی اجرائی آن در بخش معدن است که هم اکنون عملیات استخراج و فروش سنگ آهن از توده معدنی شماره ۵ گل گهر سیرجان را برعهده دارد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/02/07
19:09:58
0.0 / 5
377
تگهای خبر: بورس , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افزایش 60 درصدی عملیات معدنكاری و رشد 250 درصدی فروش
نظر شما در مورد افزایش 60 درصدی عملیات معدنكاری و رشد 250 درصدی فروش
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴