فرماندار شهریار تاكید كرد

ضرورت اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های كرونایی در سطح شهرستان شهریار

ضرورت اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های كرونایی در سطح شهرستان شهریار فرماندار شهریار با تکیه بر ضرورت اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های کرونایی در سطح شهرستان شهریار اظهار داشت: تمامی نهادها باید با حساسیت نسبت به اجرای مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی اقدام نمایند.نورالله طاهری در گفتگو با ایسنا در تشریح وضعیت انتشار کرونا ویروس در شهرستان شهریار اظهارکرد: موج جدید کرونا در کشور به وقوع پیوسته و متاسفانه هم اکنون حدودا تخت های بیمارستانی شهرستان پر است. و افزایش تعداد آمار مبتلا شدن و بستری ناشی از این بیماری ادامه دارد.

وی اضافه کرد: بدون شک محدودیت های تعیین شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا باید به صورت کامل اجرا شود که در سطح شهرستان بر روند اجرای مصوبات نظارت دقیقی اعمال شده البته در فرآیند بازدیدهای میدانی، مشاهده شده که در بعضی نقاط شهرستان این مورد کامل اجرا نشده است. بطور قطع مبحث تعارف بردار نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.

فرماندار شهرستان شهریار افزود: دستورات ستاد کرونا استان به صورت مداوم به سازمان ها و نهادهای مختلف ابلاغ می شود. بنابراین تمامی نهادها باید با حساسیت نسبت به اجرای مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی اقدام نمایند. تمامی دستگاههای مربوطه در این خصوص بدون هیچ گونه تعارفی موظف به اجرای محدودیت ها هستند و در این راه از همه امکانات برای اجرای محدودیت های ابلاغی در شهرستان استفاده خواهد شد و با به کارگیری تمامی ظرفیت اکیپ های بازرسی و نظارت با ساماندهی و هماهنگی معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری، اداره صمت، نیروی انتظامی و اتاق اصناف در سطح شهرستان برای کنترل این بیماری تلاش خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان شهریار تصریح کرد: قطعا در این شرایط باید با رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی و رعایت بدون تعارف محدودیت ها توسط دستگاههای مختلف و افزایش پوشش واکسیناسیون و از همه مهم تر ادامه مشارکت و تعامل همگانی از این پیک عبور نماییم و بر این ویروس منحوس فائق آییم.
1400/02/02
18:00:55
0.0 / 5
532
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضرورت اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های كرونایی در سطح شهرستان شهریار
نظر شما در مورد ضرورت اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های كرونایی در سطح شهرستان شهریار
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲