در گزارش حراج كن اعلام شد؛

قیمت گوشت گوسفندی ۱۴۰ هزار تومان

قیمت گوشت گوسفندی ۱۴۰ هزار تومان رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه را برای مصرف کننده ۱۴۰ هزار تومان اعلام نمود و اظهار داشت: بازار گوشت گوسفندی به علت عدم توان خرید مردم، گرفتار رکود شده است.علی اصغر ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت بازار گوشت گوسفندی اظهار داشت: بازار گوشت گوسفندی کم رونق و درگیر رکود است چون که مردم توان خرید ندارند و کاهش تقاضا منجر به ثبات قیمت ها شده است.
وی قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه گوسفندی خرید مغازه دار را ۱۲۷ تا ۱۳۰ هزار تومان عنوان و افزود: قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه با اعمال ۱۰ درصد سود برای مصرف کننده نهایی حدود ۱۴۰ هزار تومان است.
این فعال بخش خصوصی ضمن اشاره به اینکه قیمت گوشت گوسفندی در هفته های ابتدایی سال جاری نسبت به اواخر سال قبل بین شش تا هفت هزار تومان کاهش داشته است، اضافه کرد: الان فصل عرضه دام بوده و عرضه آن زیاد است اما مشکلی که دامداران دارند گرانی نهاده ها و علوفه است که منجر به افزایش قیمت تمام شده تولید می شود.
ملکی ضمن اشاره به خشکسالی و مطلوب نبودن وضعیت مراتع کشور، اظهار داشت: اگر سال جاری وضعیت علوفه مراتع خوب بود و دام ها می توانستند از آن استفاده کنند، کاهش قیمت بیشتری اتفاق می افتاد اما هم اکنون، تغذیه دام با نهاده به صورت دستی انجام می شود و به همین جهت هزینه های تولید بالاست.

1400/01/30
14:18:05
0.0 / 5
260
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد قیمت گوشت گوسفندی ۱۴۰ هزار تومان
نظر شما در مورد قیمت گوشت گوسفندی ۱۴۰ هزار تومان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴