ارائه گزارش دستگاه های خدمت رسان درباب عملكرد نوروزی به كمیسیون عمران

ارائه گزارش دستگاه های خدمت رسان درباب عملكرد نوروزی به كمیسیون عمران سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: کمیته های کمیسیون عمران در جلسات خود مشکلات دستگاه های خدمات رسان را دنبال می کنند و در راه توانمندسازی این مجموعه ها تمام تلاش خودرا به کار خواهیم گرفت.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز(سه شنبه، ۱۷ فروردین) کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون مسئولان سازمان راهداری، جمعیت هلال احمر، اورژانس، ناجا و سازمان مدیریت بحران حضور یافته، درباب عملکرد خود در تعطیلات نوروز گزارشی به کمیسیون ارائه کردند.
ایشان سپس اظهار نمود: هر کدام از بخش ها از مشکلاتی که با آن مواجهند از قبیل مشکلات مالی، کمبودها و خلاهای قانونی موجود، مطالبی را مطرح نمودند. در نهایت مقرر شد، کمیته های کمیسیون عمران در جلسات خود مشکلات دستگاه های اجرائی و خدمات رسان را پیگیری کنند تا در راه توانمندسازی این مجموعه ها تمام تلاش خودرا به کار بگیریم.
نماینده مردم خدابنده در مجلس اشاره کرد: از طرف دیگر از آنجائیکه دستگاه هایی مانند سازمان هواشناسی و سازمان پزشکی قانونی نیز در رفع بحران ها نقش آفرین هستند، قرار شد مسئولان این دستگاهها در این جلسات شرکت کرده و مشکلات خودشان را مطرح کنند. تا اگر در محلی کمبود قانونی وجود داشت، کمیسیون به آن ورود کرده و از ابزار تقنینی خود برای حل این مشکلات استفاده نماید.1400/01/19
11:35:44
0.0 / 5
538
تگهای خبر: ابزار , اهدا , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارائه گزارش دستگاه های خدمت رسان درباب عملكرد نوروزی به كمیسیون عمران
نظر شما در مورد ارائه گزارش دستگاه های خدمت رسان درباب عملكرد نوروزی به كمیسیون عمران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳