خزانه دار شورای شهر تهران:

هر تهرانی 70 هزار تومان در سال 99 برای اجرای پروژه های آبفای تهران پرداخت كرد

هر تهرانی 70 هزار تومان در سال 99 برای اجرای پروژه های آبفای تهران پرداخت كرد به گزارش حراج کن نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در اجرای شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب تهران، ایجاد آب اضطراری و تصفیه خانه هدف کمک به دولت توسط مردم و شهروندان بود، اظهار داشت: با این حساب هر کدام از مردم در سال 99 با این مصوبه نزدیک به 70 هزار تومان کمک کردند تا این پروژه ها زودتر اجرا شود و سطح ایمنی و بهداشت مردم و فاکتورهای مربوط به محیط زیست و کیفیت زندگی بهبود یابد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید حسن رسولی نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در دویست و هشتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران و در جریان بررسی مفاد تبصره ۱۱ مصوبه ابلاغی در حوزه آب و فاضلاب شهر تهران اظهار داشت: از محل جلب کمک و همیاری مشترکان آب و فاضلاب شهر تهران برای سال ۹۹ نزدیک به ۷۰۰ میلیارد تومان به اجرای پروژه ها کمک کردیم.
وی ادامه داد: تسریع در اجرای شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب تهران، ایجاد آب اضطراری و تصفیه خانه هدف کمک به دولت توسط مردم و شهروندان بود. با این حساب هر کدام از مردم در سال ۹۹ با این مصوبه نزدیک به ۷۰ هزار تومان کمک کردند تا این پروژه ها زودتر اجرا شود و سطح ایمنی و بهداشت مردم و فاکتورهای مربوط به محیط زیست و کیفیت زندگی بهبود یابد.
رسولی افزود: شورای شهر برای حصول اطمینان از این که این مبالغ درست هزینه می شود، آقایان میلانی و فراهانی را مستقیما به نمایندگی از شورا در هیات مدیره آب و فاضلاب انتخاب نمود تا نظارت و کنترل دقیق درباره هزینه کرد این مبلغ را داشته باشند تا این مبالغ صرف امور جاری شرکت نشود. علاوه بر این برای اطیمنان بیشتر حسابرسی رسمی را انتخاب کردیم. بدین سبب پیشنهاد می دهم همین مبلغ را برای سال آینده تصویب نماییم تا شاهد تکمیل پروژه های آبفای تهران باشیم.
منبع:

1399/12/26
20:43:40
0.0 / 5
724
تگهای خبر: پرداخت , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هر تهرانی 70 هزار تومان در سال 99 برای اجرای پروژه های آبفای تهران پرداخت كرد
نظر شما در مورد هر تهرانی 70 هزار تومان در سال 99 برای اجرای پروژه های آبفای تهران پرداخت كرد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳