استاندار تهران عنوان كرد

كاهش سرقت در تهران

كاهش سرقت در تهران به گزارش حراج کن استاندار تهران اظهار داشت: امسال در بخش وقوع سرقت از 29 درصد به 20 درصد کاهش داشتیم و میزان سرقت و جرم در این استان امسال کاهشی بوده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در هفتمین جلسه شورای اداری استان تهران اظهار داشت: تامین امنیت در استان تهران بسیار مهم و لازم است و در کلانشهر تهران با جمعیت بالا و پیچیدگی خاص خودش امسال در بخش وقوع سرقت از ۲۹ درصد به ۲۰ درصد کاهش داشتیم و با اقدامات بموقع و اشرافیت نیروی انتظامی تهران بزرگ و تمامی شهرستان های استان تهران میزان سرقت و جرم در این استان امسال کاهشی بوده است.

وی افزود: آخرین تکنیک های امنیتی و انتظامی در بخش پیش گیری از وقوع جرم به صورت پایلوت کشوری در استان تهران اجرا می شود و این بدلیل شرایط خاص و اقدامات امنیتی در استان است.

استاندار تهران اشاره کرد: در همه استان های کشور ۷۰ درصد سارقان بومی و ۳۰ درصد غیر بومی هستند اما در استان تهران این میزان بالعکس است و ۷۰ درصد سارقان غیربومی هستند که این شرایط کار را برای نیروی انتظامی سخت می کند.

محسنی بندپی اظهار داشت: امسال در استان تهران ۲۴ جلسه شورای تامین امنیت با همکاری فرماندهان نیروی انتظامی و فرمانداران انجام شد و تدابیر مناسبی درباب برگزاری چهار انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و میان دوره ای خبرگان رهبری و مجلس اندیشیده شد.
منبع:

1399/12/25
13:47:49
0.0 / 5
923
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كاهش سرقت در تهران
نظر شما در مورد كاهش سرقت در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱