۳۰ اسفند آخرین مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار پایتخت نشینان

۳۰ اسفند آخرین مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار پایتخت نشینان طبق اطلاعیه اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار شهروندان تهرانی تا 30 اسفند ماه است.


بر طبق ایسنا، شهروندان تهرانی فقط تا ۳۰ اسفند ماه سالجاری فرصت پرداخت قبوض عوارض مذکور را دارند و شهروندانی که عوارض متعلقه ملک خودرا تا تاریخ۳۰ اسفند ماه جاری پرداخت کنند شامل تسهیلات خوش حسابی شهرداری تهران خواهند شد.
این دسته از شهروندان از ۱۰درصدجایزه خوش حسابی عوارض نوسازی و کسب و پیشه بهره مند می شوند و چنانچه قبوض عوارض نوسازی تا اختتام مهلت فوق پرداخت نشود، مشمول ۹ درصد جریمه دیرکرد به صورت روز شمار از شروع سال آتی خواهند شد و ضمنا جوایز خوش حسابی نیز حذف خواهد شد.
وحید عرب اضافه کرد: شهروندان گرامی می توانند، بوسیله روشهای غیر حضوری زیر نسبت به پرداخت عوارض و بهای خدمات مدیریت پسماند ملک خود اقدام نمایند. این روشها شامل: سامانه و اپلیکیشن تهرانِ من (my.tehran.ir) - کد دستوری #۱۳۷* - سامانه تلفنی ۱۳۷ شهرداری تهران-ارسال کد شناسایی ۱۵ یا ۱۲ رقمی به سامانه پیامکی ۱۳۷۰۰۰۰۰۷۰ (در این روش لینک پرداخت به تلفن همراه مودیان ارسال می گردد)- پرتال شهرداری تهران و سامانه Tehran.ir tax. است.
طبق گزارش روابط عمومی اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران، عرب اظهار داشت: بمنظور رفاه حال شهروندان محترم و تکریم اربابرجوع، ستادهای ویژه پاسخگوئی به سؤالات احتمالی شهروندان درادارات درآمد مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران دایر گردیده است و چنانچه به هر نحو قبوض به دست شهروندان محترم نرسیده است می توانند ضمن ارسال کد شناسایی ملک به سرشماره ۱۳۷۰۰۰۰۰۷۰ از بدهی و وضعیت ملک خود باخبر شوند و بمنظور به دست آوردن کد شناسایی ملک علاوه بر قبوض ارسالی می توانند به سامانه تهران من به آدرس(my.tehran.ir/melk)مراجعه نموده و با بهره گیری از نقشه جانمایی کد شناسایی ملک خودرا به دست آورند و یا اینکه به صورت حضوری به ستاد های پاسخگویی و یا دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کنند که سفارش می شود به خاطر شرایط رعایت موازین بهداشتی درباب گسترش ویروس کرونا، به صورت غیر حضوری نسبت به استعلام وضعیت بدهی و پرداخت قبوض عوارض ملک خود اقدام نمایند.
مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران در آخر ابراز امیدواری کرد، شهروندان محترم تهرانی در فرصت باقیمانده تا اختتام سالجاری نیز همانند سنوات گذشته با مشارکت در پرداخت بموقع عوارض و بهای خدمات مذکور، در آبادانی وتوسعه شهر خود سهیم بوده و مدیریت شهری را نیز در رسیدن به این امر یاری نمایند.1399/12/11
14:56:53
0.0 / 5
927
تگهای خبر: پرداخت , خدمات , طلا , لینك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ۳۰ اسفند آخرین مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار پایتخت نشینان
نظر شما در مورد ۳۰ اسفند آخرین مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار پایتخت نشینان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵