بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین

بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین به گزارش حراج کن استاندار تهران درباره تجمع و برخی تخلف ها در نمایشگاه گردشگری اظهار داشت: در این زمینه اعلام شده که روسای دانشگاه های علوم پزشکی بررسی لازم را انجام دهند، اساسا با متخلفین برخورد خواهد شد.


انوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: اساسا از هرگونه تجمع در استان تهران جلوگیری خواهد شد و باید رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت قطع زنجیره کرونا در دستور کار قرار گیرد.
وی ادامه داد: در مورد تجمع و برخی تخلفات در رعایت پروتکل بهداشتی در نمایشگاه گردشگری اعلام شده که روسای دانشگاه های علوم پزشکی بررسی لازم را انجام دهند.
استاندار تهران اشاره کرد: اساسا با متخلفین این نمایشگاه برخورد خواهد شد.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پیش تر نیز استاندار تهران اصرار کرد بود در استان تهران نباید تجمعی شکل بگیرد و هیچ یک از اصناف و اتحادیه ها حق برگزاری انتخابات سراسری ندارند در همین راستا برای امسال نمایشگاه بهاره برگزار نخواهد شد و شهروندان نیز در روزهای پایانی سال ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی نباید برای خرید سبب شکل گیری تجمع بشوند.
چهاردهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران از روز سه شنبه پنجم اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شروع به کار کرد.
منبع:

1399/12/07
23:59:41
0.0 / 5
918
تگهای خبر: خرید , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین
نظر شما در مورد بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲