درخواست عضو شورا از وزیر بهداشت برای اولویت واكسیناسیون تطهیركنندگان بهشت زهرا

درخواست عضو شورا از وزیر بهداشت برای اولویت واكسیناسیون تطهیركنندگان بهشت زهرا به گزارش حراج کن رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از وزیر بهداشت درخواست نمود تا تطهیرکنندگان سازمان بهشت زهرا(س) در اولویت واکسیناسیون قرار گیرند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مجید فراهانی در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰ ضمن اشاره به نقش مهم سازمان بهشت زهرا در پاندمی کرونا اظهار داشت: پزشکان عملیاتی شهر سالم و تطهیرگران سازمان بهشت زهرا(س) مستقیما با این ویروس منحوس در ارتباط بوده و طبق آماری که داریم برخی از پزشکان شهر سالم یا مبتلا شده اند و یا جان خویش را از دست داده اند و همینطور تطهیرگران با فوت شدگان کرونا در تماس مستقیم هستند.
او ضمن اشاره به درخواست از وزیر بهداشت اضافه کرد: بنا است درخواستی از وزارت بهداشت داشته باشیم که با عنایت به اولویت بندی ها این عزیزان در اولویت باشند.
بنابر اعلام دفتر این عضو شورای شهر تهران، وی بیان نمود: باید از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی نمود. تطهیرکنندگان سازمان بهشت زهرا در پاندمی کرونا به خوبی عمل کردند چون که در این ایام هر روزه در شرایط استرس زا به انجام خدمات بخصوص برای متوفیان کرونا می پردازند.
منبع:

1399/11/27
14:42:55
0.0 / 5
796
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد درخواست عضو شورا از وزیر بهداشت برای اولویت واكسیناسیون تطهیركنندگان بهشت زهرا
نظر شما در مورد درخواست عضو شورا از وزیر بهداشت برای اولویت واكسیناسیون تطهیركنندگان بهشت زهرا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲