تیمچه ماركت، گزینه ای متفاوت برای خرید اینترنتی

تیمچه ماركت، گزینه ای متفاوت برای خرید اینترنتی هدف اصلی تیمچه مارکت این است که بتواند بستری را مهیا و سرویسی را ارائه کند و فروشندگان بازار وارد آن شوند و بتوانند فروش اینترنتی بدون دغدغه را تجربه کنند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، این روزها ما می توانیم هر چیزی را در اینترنت به شکل آنلاین بخریم. به قول قدیمی ها از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می شود آنلاین و با قیمت مناسب خرید. اما در این میان شما با یک مشکل جدی مواجه هستید! از کدام فروشگاه اینترنتی خرید کنید؟ امروز شما دیگر تنها چند انتخاب محدود برای خرید ندارید.
از فروشگاه های قدیمی و معتبر بازار تا فروشگاه های جدید و کوچک شما با لیستی بلند بالا از فروشگاه های اینترنتی مواجه هستید که طیف متنوعی از کالا را می فروشند. در این وضعیت شما باید از کدام فروشگاه خرید کنید؟
از جای امن خرید کنید
پیش از همه چیز امنیت و اعتبار یک فروشگاه اینترنتی مهم می باشد. از جایی خرید نکنید که معین نیست متعلق به کدام شخص یا شرکت است. اگر چنین ریسکی بکنید احتمال از دست رفتن پولتان وجود دارد.
از جایی با تنوع بالای کالا خرید کنید
یکی از امتیازات فروشگاه های اینترنتی تنوع بالای کالای آنها است. شما باید قدرت مقایسه و انتخاب بسیاری داشته باشید. در فروشگاه های بزرگ این تنوع شامل انواع مختلف کالا می شود. یعنی شما باید بتوانید از موبایل تا شومیز را در فهرست فروشگاه پیدا کنید. در فروشگاه های کوچک هم شما باید در حوزه کاری فروشگاه انتخاب های مناسبی داشته باشید.
به قیمت بخرید
یکی دیگر از امتیازات ذاتی فروشگاه های اینترنتی قیمت به نسبت مناسب تر آنها نسبت به خرده فروشی ها است. توجه داشته باشید که در دام تخفیف های پوشالی و نیافتید.
پشتیبانی شوید!
پشتیبانی یکی از مهم ترین بخش های فروشگاه های آنلاین است. شما باید از خرید تا تحویل و بازگشت احتمالی کالا پشتیبانی آنلاین و خوبی را ببینید وگرنه حسابی به دردسر می افتید.
تیمچه مارکت فروشگاهی با خاصیت های خاص
فروشگاه اینترنتی تیمچه مارکت یکی از همین فروشگاه ها که تمام خاصیت های بالا را دارد. شما با تیمی حرفه ای، معتبر و مشخص طرف هستید که ارائه خدمت مناسب به شما را تضمین می نماید. همین طور به سبب این که تیمچه مارک کالاهای خودرا از قلب بازار تامین می کند شما می توانید با مناسب ترین قیمت ها کالاهای خودرا بخرید.
تیم تیمچه مارکت در مطالعه های خود به این نتیجه رسید که نیاز است سایت هایی جدید، با ماموریت و اهدافی تازه، به فضای فروش اینترنتی کشور اضافه شوند. به همین دلیل، با امکانات و توانایی هایی که داشتند به دنبال تأسیس فضای جدید رفتند، فضایی که قصد داشت پل میان بازار تهران و مردم باشد.

هدف اصلی تیمچه مارکت این است که بتواند بستری را مهیا و سرویسی را ارائه کند که فروشندگان بازار وارد آن شوند و بتوانند فروش اینترنتی بدون دغدغه را تجربه کنند. تیم تیمچه مارکت برای تحقق این هدف، قسمتی از نیروهای خودرا به ارائه خدمات مستقیم و جزئی به فروشندگان اختصاص داده و تلاش نموده تا پروسه فروش آنلاین را برای اهالی بازار تسهیل کند.
تیمچه مارکت اهتمام کرده است تا حس حضور در بازار را در بستر اینترنت شبیه سازی کند. برای تحقق این هدف، حتی به صورتی فضای تخفیف گرفتن و چانه زنی در فضای سایت بازسازی شده است. قسمتی از این شبیه سازی فضا نیز منجر به تنوع کالا شده است. تیمچه مارکت در حوزه کالاهایی که برای فروش ارائه کرده است، به خصوص در حوزه مد و استایل و لوازم آرایشی، تنوع خوبی دارد.
هدف دیگر تیمچه مارکت این است که فروشندگان شهرستان هم بتوانند خرید عمده خودرا از قلب بازار تهران انجام دهند. در این قسمت قابلیتی فراهم شده که جنس به صورت دسته ای و عمده تر هم به فروش برسد. بواسطه این توانایی فروشندگان شهرستان با خیال آسوده و با صرف وقت و هزینه کم تر می توانند از قلب بازار تهران خرید کنند. فروشندگان بازار نیز بدون جنس خودرا دست به نقد می فروشند و معطل چک و قول و قرار نمی شوند.
یکی دیگر از امتیازهای بزرگ تیمچه مارکت خدمات پشتیبانی فوق العاده آنست. این فروشگاه برای جلوگیری از افت کیفیت در خدمات پشتیبانی در فصل های فروش فوق العاده دست به تقویت نیروهای خود می زند تا مشتریان نهایت رضایت را از آن داشته باشند.
مدیر فروشگاه تیمچه مارکت تاکید می کند که این فروشگاه دوست دارد واقعاً کاری کند که مردم باور کنند، با خرید اینترنتی از تیمچه مارکت فقط در وقت در صرفه جویی نمی کنند، بلکه تجربه بهتری از خرید هم خواهند داشت.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/11/15
17:56:57
0.0 / 5
873
تگهای خبر: آنلاین , اهدا , بازار , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تیمچه ماركت، گزینه ای متفاوت برای خرید اینترنتی
نظر شما در مورد تیمچه ماركت، گزینه ای متفاوت برای خرید اینترنتی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳