مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران:

امكان دریافت نوبت معاینه فنی از راه سامانه تهران من فراهم گردید

امكان دریافت نوبت معاینه فنی از راه سامانه تهران من فراهم گردید به گزارش حراج کن مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از امکان دریافت نوبت معاینه فنی از راه سامانهˮ تهران منˮ اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، حسین مقدم در اینباره اظهار داشت: با هدف تسهیل در امکان دسترسی به سامانه نوبت دهی اینترنتی، تجمیع خدمات الکترونیکی شهرداری تهران و افزایش قابلیت این سامانه در پوشش کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران این ستاد نسبت به بروزرسانی و امکان دریافت نوبت معاینه فنی از راه سامانه "تهران من" با استفاده از دانش تخصصی سازمان فاوا شهرداری تهران اقدام نمایند.
وی ادامه داد: شهروندان می توانند به سهولت نسبت به تعیین وقت درمرکز مورد نظر و پرداخت هزینه معاینه فنی با موجودی شارژ شده در کیف پول شهروندی اقدام نمایند. دسترسی به این سامانه هم به صورت مستقل از راه تهران من my.tehran.ir و هم از راه سایت ستاد معاینه فنی خودرو های تهران inspection. tehran.ir امکان پذیر است.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران در مورد وضعیت مراجعات به مراکز معاینه فنی هم اظهار داشت: در حال حاضرروزانه ۵۵۰۰ دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه نموده و وضعیت مراجعات و توزیع آن در شرایط عادی قرار دارد و حدودا کلیه مراکز فاقد صف انتظار هستند. به شهروندان سفارش می شود با عنایت به آنکه خودرو های تولید داخل سال ۹۵ از سال آینده مشمول معاینه فنی خواهند گردید هر چه سریعتر جهت دریافت معاینه فنی خودروی خود اقدام نمایند و رفتن به مراکز را به انتهای سال جاری و یا ابتدای سال آینده موکول ننمایند.

طبق گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودرو های تهران، به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارکه فجر با رویکرد اهمیت انجام معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا، پشتیبانی از رانندگان محترم تاکسی و تشویق و ترغیب ایشان به استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی شهر تهران با تدبیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و مشارکت ستاد معاینه فنی و سازمان تاکسیرانی در تأمین هزینه های آن، رجوع اول معاینه فنی تاکسی ها در این ایام در کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران به استثناء واحدهای سیار معاینه فنی به صورت مجانی انجام می شود و رانندگان دارای پروانه تاکسیرانی معتبر می توانند از این خدمات ویژه در این ایام استفاده نمایند.
شایان ذکر است طرح مجانی از ۲۹ دیماه شروع شده که با عنایت به استقبال خوب رانندگان تاکسی و افزایش مراجعات تاکسی به مراکز معاینه فنی اجرای این طرح تا ۲۲ بهمن ماه تمدید گردیده است. البته تاکید می گردد در روزهای سال هم معاینه فنی خودرو های تاکسی با تخفیف ۵۰ درصدی انجام می شود. ضمناً جهت تسهیل در ارائه خدمات به رانندگان محترم و به حداقل رساندن زمان معطلی، این خودرو ها در سه مرکز منتخب الغدیر، شقایق و چمران به صورت ویژه در خارج از نوبت پذیرش می گردند و یک خط مختص این خودرو ها در این ایام پیشبینی شده است.1399/11/13
23:24:54
0.0 / 5
912
تگهای خبر: پرداخت , تولید , خدمات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد امكان دریافت نوبت معاینه فنی از راه سامانه تهران من فراهم گردید
نظر شما در مورد امكان دریافت نوبت معاینه فنی از راه سامانه تهران من فراهم گردید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱