سرپرست موسسه آموزش عالی علمی- كاربردی شهرداری تهران:

پیمانكاران شهرداری آموزش تخصصی می بینند

پیمانكاران شهرداری آموزش تخصصی می بینند به گزارش حراج کن سرپرست موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران از امضای تفاهم نامه سه جانبه این موسسه با معاونت های فنی و عمرانی و توسعه منابع انسانی شهرداری تهران آگاهی داد و اظهار داشت: بر این اساس تمامی اقدامات آموزشی در سه سطح شامل آموزش ضمن خدمت کارکنان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، آموزش پیمانکاران و مشاورین این معاونت و دوره های آموزش آزاد اجرا می شود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، روح الله علیخان گرگانی با بیان این خبر گفت: تفاهم نامه سه جانبه بین مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی شهرداری تهران، معاونت فنی و عمرانی و معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران بمنظور گسترش همکاریهای آموزشی و پژوهشی و ارتقاء سطح علمی کارکنان حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران با رویکرد ایجاد وحدت رویه در اجرای بهینه پروژه های عمرانی درخلال کارفرما، مشاورین و پیمانکاران، منعقد شد.

وی با اشاره به انعقاد این تفاهم نامه سه جانبه اظهار داشت: تمامی اقدامات آموزشی این تفاهم نامه در سه سطح آموزش ضمن خدمت کارکنان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، آموزش پیمانکاران و مشاورین این معاونت و دوره های آموزش آزاد انجام می شود.

گرگانی، آموزش نیروی انسانی متخصص معاونت فنی و عمرانی را همچون موضوعات این تفاهم نامه دانست و اظهار داشت: این برنامه در قالب دوره های آموزشی و مقاطع مختلف تحصیلی در مراکز آموزشی مؤسسه اجرا خواهد شد. همین طور در امتداد افزایش توان علمی و راندمان نیروی انسانی این معاونت در قالب ارتقاء سطح مدارک علمی پرسنل توسط مراکز آموزش علمی- کاربردی مؤسسه صورت خواهد گرفت.

وی از برگزاری دوره های آموزشی و کارگاهی کوتاه مدت و طولانی مدت حوزه فنی و عمرانی آگاهی داد و اضافه کرد: این دوره ها به صورت ویژه در امتداد توانمندسازی کارکنان، مشاورین و پیمانکاران معرفی شده توسط معاونت فنی عمرانی شهرداری تهران برگزار می شود.
سرپرست موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران اعلام نمود: دوره های آموزشی کوتاه مدت برای مشاورین و پیمانکاران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در قالب سرفصل هایی چون بخشنامه ها، دستورالعملهای در رابطه با پیاده رو سازی، بوستانها، زیر گذر، روسازی و زیرسازی معابر شهری، ساخت پل ها، تونل ها، زیرگذرها، پیاده را ها، باغ راه ها و... و نگهداری آنها، ساخت ابنیه ساختمانی و ابنیه فنی و تأسیسات مکانیکال و الکتریکال اجرا می شود.
وی تاکیدکرد: همین طور بر طبق این تفاهم نامه، طراحی و تدوین دوره رشته های مورد نیاز در قالب تک درس و تک پودمان برای آموزش پرسنل معاونت فنی و عمرانی در قالب کارگروه های تخصصی آموزشی مؤسسه آموزش عالی موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران صورت می گیرد.
گرگانی، برگزاری دوره های تخصصی در قالب کارگاه های آموزشی، طراحی و تدوین برنامه های راهبردی آموزشی، پژوهشی وکاربردی، تولید محتوای آموزشی مورد نیاز برای آموزش پرسنل معاونت در قالب کارگروه های تخصصی آموزشی مؤسسه را از دیگر موضوعات این تفاهم نامه برشمرد.
وی از راه اندازی آموزش های کوتاه مدت تخصصی ضمن خدمت ویژه نیروهای فنی و عمرانی شهرداری تهران آگاهی داد و اظهار داشت: این آموزش ها در قالب سرفصل هایی چون ساخت کانال ها و انهار و مدیریت آب های سطحی و زیرسطحی و نگهداری آنها، مجموعه مباحث مقررات ملی ساختمان وسایر ضوابط بخشنامه ها و دستورالعملها، بخشنامه ها و دستورالعملهای تعیین صلاحیت پیمانکاران و مشاورین، قانون کار، ضوابط تامین اجتماعی، ایمنی و بهداشت محیط کار و... ارائه می شود.
سرپرست موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران تصریح کرد: گواهینامه معتبر مورد تایید اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران برای افراد آموزش دیده صادر می شود.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های درون سازمانی اظهار داشت: طبق تعهد موسسه، بناداریم از توانمندی های پرسنل متخصص معاونت فنی و عمرانی برای تدوین دوره– رشته های مورد نیاز سازمان یا تولید محتوای آموزشی و یا تدریس در دوره های آموزشی لازم، بهره ببریم. نظارت بر اجرای تمامی مواد و بندهای این تفاهم نامه بر عهده نمایندگان معرفی شده از جانب معاونت توسعه منابع انسانی و معاونت فنی وعمرانی خواهد بود.
طبق گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران، گرگانی اشاره کرد: با امضای این تفاهم نامه، طرفین تمام تلاش و اهتمام خودرا برای اجرای برنامه های آموزشی، پژوهشی و حل مشکلات علمی- پژوهشی و کاربردی در موضوع مورد تفاهم، به کار خواهند بست.
منبع:

1399/11/13
15:37:34
0.0 / 5
1063
تگهای خبر: آموزشی , تولید , متخصص , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پیمانكاران شهرداری آموزش تخصصی می بینند
نظر شما در مورد پیمانكاران شهرداری آموزش تخصصی می بینند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲