زیرساخت و بستر امن ایران كیش جایگاه این شركت را ارتقا می بخشد

زیرساخت و بستر امن ایران كیش جایگاه این شركت را ارتقا می بخشد به گزارش حراج کن ارتقای سهم شرکت از بازار پرداخت الکترونیک، جایگاه شرکت در رتبه بندی های داخلی و بین المللی، رشد ارزش شرکت در بازار سـهام و... نشان از زیرساخت و بســتری امن و پایدار در ایران کیش دارد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، میثم طالبی مدیر سرویسهای فناوری اطلاعات بابیان این مطلب اظهار داشت: واحد سرویسهای فناوری اطلاعات ایران کیش شامل اداره های زیرساخت و شبکه، سیستم عامل و پشتیبانی سرویس و N.O.C است و همانطور که از نام واحد می توان انتظار داشت فعالیتهای حیاتی وگسترده ای ذیل معاونت فناوری اطلاعات در این واحد صورت می گیرد. فعالیت ها در اداره زیرساخت و شبکه معطوف به طراحی، اجرا و نگهداری شبکه شرکت، ارتباطات WAN و ایجاد و پشتیبانی شبکه های موقت یا دائم در لوکیشن های مختلف حسب نیاز شرکت و همینطور نگهداری و توسعه زیرساخت مرکز داده است. راه اندازی و نگهداری سرورها و ذخیره سازها، بسترهای مجازی سازی و سرویسهای زیرساختی مورد نیاز شرکت و پشتیبانی سخت افزاری-نرم افزاری سیستم های کامپیوتری در اداره سیستم عامل و پشتیبانی سرویس انجام می شود. نهایتاً مانیتورینگ دقیق، اطلاع رسانی ۲۴*۷ و پیگیری اختلالات احتمالی در مرکزداده، شبکه و سرویسهای شرکت برعهده همکاران اداره N.O.C است که شبانه روز و در هر شرایطی در شرکت حضور دارند.
طالبی اضافه کرد: نظر به شرایط پاندمی ویروس کرونا، ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، نیاز مبرم به بستری امن و پرسرعت جهت برقراری دسترسی از راه دور کارکنان به سیستم های داخلی و ادامه خدمات شرکت وجود داشت. از این جهت سرویس جدید VPN امن شرکت افتتاح شد که از ظرفیت بالایی در انتقال اطلاعات برای تداوم خدمات شرکت برخوردار می باشد. سطح کیفیت VPN مذکور در سطحی است که الان همکاران مرکزتماس هم از همین طریق به صورت دورکار پاسخگوی تماسهای مشتریان شرکت هستند.
وی اظهار داشت: فعالیت مستمر در جهت ارتقای تجهیزات ذخیره سازی، به کارگیری نسل جدید سرورها و به روزرسانی های نرم افزاری، تجربه سرعت بالاتر در پردازش اطلاعات و بهبود زمان پاسخگویی سرورها و پایگاه های داده را فراهم نموده و به کارگیری نرم افزار کارآمد، امکان پشتیبانگیری متمرکز با استفاده از فناوری های پیشرو را بوجود آورده است. با این وجود مهم ترین فعالیت مستمر واحد الان نگهداری مرکزداده و شبکه شرکت با بیشتر از ۱۳۰۰ نود متصل به شبکه در سطح کشور و همینطور نگهداری بستر خدمات به مشتریان میلیونی ایران کیش است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/11/12
13:49:47
0.0 / 5
789
تگهای خبر: ارز , بازار , پرداخت , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد زیرساخت و بستر امن ایران كیش جایگاه این شركت را ارتقا می بخشد
نظر شما در مورد زیرساخت و بستر امن ایران كیش جایگاه این شركت را ارتقا می بخشد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴