انتشار عمومی فهرست ساختمان های ناایمن پایتخت منتفی شد

انتشار عمومی فهرست ساختمان های ناایمن پایتخت منتفی شد حراج کن: تهران دارای بیش از 33 هزار ساختمان ناایمن است که 3000 ساختمان پرخطر بوده و درجه ناایمنی بالاتری دارند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پس از حادثه پلاسکو و کلینیک سینا، شورای شهر، شهرداری تهران را موظف کرد که سامانه ای را بمنظور معرفی و پایش ساختمان های نا ایمن تهران راه اندازی کند، سایتی که مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران قبل تر گفته بود که در مهرماه امسال به صورت عمومی از آن رونمایی شود، اما بعد از چهار ماه خبرهای حاکی از منتفی شدن این مهمست.
مهندس داوری در گفت و گو با ایسنا در خصوص انتشار اسامی ساختمان های ناایمن پایتخت و بررسی وضعیت ساختمان های پایتخت از طرف این سازمان اظهار نمود: طی جلساتی که با کمیسیون های مختلف شورای شهر برگزار شد، مشخص شد که انتشار با شرایطی که پیش تر قرار شده بود نخواهیم داشت.
وی افزود: پروسه بررسی های ساختمان ها از طرف سازمان آتش نشانی تهران مستمر است و قطع نمی گردد.
داوری درباب نحوه اعلام مشخصات ساختمان که که با رنگ دسته بندی خواهند شد یا خیر اظهار داشت: اطلاعات مختصری منتشر خواهد شد اما شبیه به مشخص شدن وضعیت ساختمان ها با رنگ نیست، البته این در دنیا هم نمونه ای به این شکل موجود نیست که اطلاعاتی که ساختمان به صورت عمومی به اشتراک گذاشته و منتشر شود.
وی اضافه کرد: سازمان آتش نشانی جزئیات را در سامانه های خود دارد و این سامانه ها را در اختیار دستگاه های مسئول، حتی دستگاههای مسئول خارج از حوزه شهرداری که می توانند درباب ایمنی ساختمان ها نقشی داشته باشند قرار می دهد.
منبع:

1399/11/11
13:46:49
0.0 / 5
786
تگهای خبر: خدمات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد انتشار عمومی فهرست ساختمان های ناایمن پایتخت منتفی شد
نظر شما در مورد انتشار عمومی فهرست ساختمان های ناایمن پایتخت منتفی شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳