فرماندار ویژه شهرستان ری خبر داد

ارائه خدمات بهداشتی به مراكز نگهداری معتادان متجاهر ری برای مقابله با كرونا

ارائه خدمات بهداشتی به مراكز نگهداری معتادان متجاهر ری برای مقابله با كرونا حراج کن: فرماندار ویژه شهرستان ری از ارائه خدمات بهداشتی به مراکز نگهداری معتادان متجاهر برای مقابله با کرونا ویروس آگاهی داد.


حسین توکلی کجانی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند مقابله با کرونا ویروس در سطح شهرستان ری ضمن قدردانی از تلاش و مجاهدت کادر درمان در عرصه مبارزه با این ویروس منحوس اظهار داشت: شهرستان ری علاوه بر آنکه در سطح ملی و باتوجه به وظایف تعیین شده برای شهرستان ها در عرصه مقابله با کرونا ویروس در خدمت رسانی شبکه سلامت وظایفی را برعهده داشت، با موضوعات دیگری هم مواجه بود و به مسافران فرودگاه حضرت امام (ره) در ورودی و خروجی این فرودگاه باید خدمات بهداشتی ارائه می کرد.
وی ادامه داد: باتوجه به وجود ندامتگاه و زندان تهران بزرگ در این شهرستان ارائه خدمات بهداشتی به این افراد نیز انجام شد. از طرف دیگر باتوجه به وجود مراکز نگهداری معلولین و سالمندان و همین طور نگهداری معتادان در شهرستان ری وبرنامه ریزی برای 10 هزار معتاد متجاهر، خدمت رسانی و ارائه خدمات بهداشتی به آنها نیز انجام شد.
بگفته کجانی، باتوجه به وجود حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در این شهرستان در حوزه ارائه خدمات بهداشتی برای این حرم مطهر نیز باید تمهیدات ویژه ای اتخاذ می شد که همگی انجام شد و در حوزه محدودیت های کرونائی نیز همه موارد با دقت اعمال و اجرا شده است.
منبع:

1399/11/03
13:40:20
0.0 / 5
814
تگهای خبر: ارز , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارائه خدمات بهداشتی به مراكز نگهداری معتادان متجاهر ری برای مقابله با كرونا
نظر شما در مورد ارائه خدمات بهداشتی به مراكز نگهداری معتادان متجاهر ری برای مقابله با كرونا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳