زوج جوان صاحب خودروی طلایی

زوج جوان صاحب خودروی طلایی حراج کن: بهناز دیانتی و امیر محمد گودرزی این روزها شیرینی قدم نورسیده را با خودرو پژویی که در قرعه کشی برده اند بیش از همیشه حس می کنند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، این روزها، روزهای خوبی برای زوج جوانی است که سه سال پیش کسب وکار خودرا در مرکز خرید اندیشه به راه انداختند. رونق کسب و کاری که به سختی و از صفر شروع کردند، فرزند تازه به دنیا آمده شان و البته خوش قدمی اش، خوش قدمی که نتیجه آن برنده شدن جایزه خودرو جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت هم بود.
بهناز دیانتی و امیر محمد گودرزی این روزها شیرینی قدم نورسیده را با خودرو پژویی که در قرعه کشی برده اند بیش از همیشه حس می کنند. جالب تر اینکه می گویند از همان ابتدا که کسب و کارشان را کلید زدند دستگاه ایران کیش یکی از دو دستگاه کارتخوانی بوده که از آن استفاده کردند.

هرچند که در تمام این ماه ها، اتومبیل مقابل مرکز خرید اندیشه، جلو چشمانشان بوده اما باور اینکه روزی روزگاری آنها صاحب این خودرو خواهند بود به فکرشان خطور هم نمی کرد.
دستگاه ایران کیش به نام خانم دیانتی است و در روز قرعه کشی هم بجای او همسرش حضور داشته است. او از روز برنده شدن در این قرعه کشی می گوید: در خانه مشغول درست کردن غذا بودم دیدم امیرمحمد با دسته گل آمده و پلاک ماشین به دست. به شوخی گفتم این چیه؟ ماشین خریدی؟ اظهار داشت: نخریدم بردیم. پس از پلاک، سوئیچ را هم نشانم داد. می خواستم جیغ بزنم. می گفتم شوخی می کنی تا برگه برنده شدنش در قرعه کشی را نشانم داد. دوست داشتم واکنش امیر را در موقع برنده شدن هم می دیدم.
امیر محمد گودرزی اما درباره لحظه برنده شدنشان می گوید: اوایل که عددهای قرعه کشی بیرون می آمد و خوانده می شد من هم مشغول فیلم گرفتن بودم که هر بار دیدم به شماره من نزدیک تر می شود. دیگر فیلم گرفتن یادم رفت. دنبال این بودم که من انتخاب می شوم یا نه. مجری برنامه هم وقتی با هیجان از من می پرسید که حاضرید برگه را بفروشی نفس من تندتر و تندتر می زد. واقعاً نمی توانستم حس و حالم را بگویم؛ برنده که شدم بی اراده فریاد زدم.
گودرزی ادامه می دهد: انصافاً همین که از همان ابتدای کار تا امروز دستگاه ایران کیش را استفاده می نماییم یعنی از آن راضی بودیم، حتی پیش از برنده شدن. اما حقیقتاً فکر نمی کردم کسی که مقرر است برنده این خودرو باشد خود ماییم. همان ماشینی که احتمال می دادیم بی خودی اینجاست و چند وقت دیگر هم از اینجا بر می دارند. حالا هم واقعی بود هم نصیب ما شد.
این زوج خوشبخت البته درباره اهمیت برگزاری این جشنواره ها نیز می گویند: این مساله یک بازی برد - برد است و پذیرنده ها نیز از آن به شدت استقبال می کنند. البته که در مرکز خرید اندیشه استفاده از دستگاه ایران کیش مرسوم می باشد، اما پس از قرعه کشی استقبال های خیلی بیشتری از آن شده است. اینکه در وضعیت اقتصادی امروز این جایزه را بردیم بطور قطع وصف ناشدنی است. ما را جزوی از خانواده بزرگ ایران کیش بدانید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/11/02
23:25:35
0.0 / 5
1021
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , برند , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد زوج جوان صاحب خودروی طلایی
نظر شما در مورد زوج جوان صاحب خودروی طلایی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵