همكاریهای جدید ایران كیش و شركت خدمات انفورماتیك

همكاریهای جدید ایران كیش و شركت خدمات انفورماتیك به گزارش حراج کن ایران کیش نخستین شرکت پرداختی است که کاملاً عملیاتی به شاپرک ۲ وارد شده است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، نوش آفرین مؤمن واقفی و سید ابوطالب نجفی مدیرعاملین هلدینگ فناوری بانک تجارت و شرکت خدمات انفورماتیک با حضور درایران کیش همکاریهای جدید با این شرکت پرداخت را کلید زدند.
پیشتازی ایران کیش در شاپرک ۲
نوش آفرین مؤمن واقفی مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک تجارت در اینباره اظهار نمود: شرکت ایران کیش بعنوان یکی از شرکتهای پرداخت همواره توانسته نقش پیشرو در صنعت کشور را ایفا کند. این خصوصیت سبب می شود تا شرکتهای بزرگ مانند شرکت خدمات انفورماتیک برای همکاری با ایران کیش تمایل بیشتری از خود نشان دهند.
وی اضافه کرد: با نفوذ ایران کیش در فضای بازار و طرح های نو آورانه ای که این شرکت خصوصاً در یک ساله اخیر داشته است، همکاری اخیر می تواند تحول بزرگی را هم در صنعت پرداخت و هم بانک تجارت بعنوان یکی از سهامداران عمده ایران کیش رقم زند.
واقفی اظهار داشت: در بحث شاپرک ۲ ایران کیش نخستین شرکتی بود که اعلام همکاری کرد و همراستا با شرکت خدمات، مسیر را پیمود تست ها را پشت سر گذاشت و ارتقای سوئیچ شکل گرفت. در این حوزه هم افزایی بسیار خوبی وجود داشت، البته ورود نخستین شرکت پرداخت در این حوزه هم بار مسائل فنی قابل توجهی به سمت ایران کیش آورد. اما تیم این شرکت از عهده آن بار فنی به خوبی برآمد. از سویی دیگر امیدواریم که بتوانیم این فضای پیشرو را با همکاری و تعاملی که با شرکت خدمات انفورماتیک خواهیم داشت ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: تست ها ی لازم به عمل آمده و به نظر می آید بزودی بهره برداری هایی از سرویسهای مورد نظر ایران کیش و شرکت خدمات صورت بگیرد.
سرویس های جدیدی را عرضه می دهیم
داوود کریم زادگان معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک هم اظهار داشت: شرکت کارت اعتباری ایران کیش هم اکنون تنها شرکتی است که سوئیچ خویش را از شرکت خدمات تأمین کرده است و در بازار رقابتی بین شرکتهای پرداخت، جایگاه این شرکت و بهبود آن برای ما بسیار اهمیت دارد، یکی از هدف گذاری های ما هم در همین زمینه است. توسعه سرویسهای جدید با حضور شرکت ایران کیش صورت می گیرد. تلاش این است که با همراهی که از سمت ایران کیش داریم تست های اولیه خویش را روی استانداردهای جدید پایدار و به بازار معرفی نماییم.
وی اضافه کرد: ما در ارتقای شاپرک به شاپرک ۲ همراهی ایران کیش را داشتیم. ایران کیش امروز نخستین شرکت پرداخت است که کاملاً عملیاتی به شاپرک ۲و ارد شده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/10/21
21:08:07
0.0 / 5
727
تگهای خبر: بازار , بانك , پرداخت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد همكاریهای جدید ایران كیش و شركت خدمات انفورماتیك
نظر شما در مورد همكاریهای جدید ایران كیش و شركت خدمات انفورماتیك
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲