دوره استراتژی چریكی (تلفیق پرایس اكشن و تابلوخوانی)

دوره استراتژی چریكی (تلفیق پرایس اكشن و تابلوخوانی) دوره استراتژی چریکی چاره ای مناسب برای شناسایی پول هوشمند و سهام شارپی بازار بورس در زمان کوتاه با دقت بالا در انتخاب باتوجه به گذشته معاملاتی هر سهم است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، شناسایی سهام مستعد رشد (سهام شارپی) در بازار بورس تهران همیشه جز دغدغه های اصلی معامله گران بورس بوده و هست. گروه شکار روند باتوجه به رسالت خود در زمینه فرهنگ سازی سرمایه گذاری در بورس تهران برای عموم جامعه دوره ای را تهیه دیده است که در آن به کلیه موارد لازم جهت معامله موفق در بورس تهران اشاره می شود تا بعد از اختتام دوره فرد بتواند به صورت دائمی در بورس تهران آغاز به فعالیت کند.
دوره استراتژی چریکی (تلفیق پرایس اکشن و تابلو خوانی)
در این دوره اولویت نگاه آموزشی به تابلوی معاملات و سبک معاملات در ضمن روز است، با توجه به این که همیشه در بورس تهران شاهد ورود و خروج نقدینگی هوشمند هستیم، بهترین راه برای شناسایی پول هوشمند موجود در بازار و ورودآن به سهام خاص نگارش فیلترهایی است که بوسیله آن به الگوی رفتاری مارکت میکرها دست پیدا نماییم.
بعد از دست یابی به این الگو می توان دریافت، که به کدامین سهم بازار ورود یا خروج نقدینگی هدفمند اتفاق افتاده است، در این نقطه ابتدای کار یک معامله گر حرفه ایست. حال فرد باید باتوجه به نمودار از به وجود آمدن روند صعودی در سهم اطمینان حاصل کند، با اینکار از خواب سرمایه در کوتاه مدت جلوگیری می شود. اینجا پرایس اکشن به کمک معامله گر می آید اما باید توجه داشت از شلوغ کاری در معاملات بپرهیزیم و فقط باتوجه به شواهد اندک دست به تصمیم گیری بزنیم.
فیلترهای تست شده
مهمترین اصل ما در طراحی یک استراتژی تست آن در گذشته بازار است، باید متوجه شویم آیا در گذشته کارایی لازم را داشته یا خیر. باید تست نماییم خروجی فیلترهای ما در گذشته بازار می توانسته ما را به سمت سهامی با بازدهی مناسب سوق دهد. اگر بله در چه سهم هایی و به چه میزان بازدهی در آن سهم در گذشته دست می یافتیم.
پرایس اکشن و تشخیص روند در سهم
با استفاده از قوانین بسیار ساده و کارا به آسانی روند صعودی در سهم را تشخیص می دهیم، پرایس اکشن به کار رفته در دوره استراتژی چریکی موجب می شود در زمان کوتاهی درک نماییم آیا سهمی که از فیلترها استخراج شده است قابلیت صعود را دارد یا خیر.
مدیریت ریسک و سرمایه همسان با پرایس اکشن اختصاصی
در این مرحله ما به نقطه ای رسیدیم که داشتن روند در سهم برای ما مسجل است، از طرفی عرضه و تقاضای بازار برای ما تعیین کرده که در سهم خاصی نقدینگی ورود داشته است، برای ورود به این معامله باید بتوانیم ریسک تحمیل شده به سرمایه خودرا بطور کامل محاسبه نماییم و فراتر از حد تعریف شده ریسکی نپذیریم. مدیریت سرمایه اصل بعدی این مهم می باشد، یعنی چه میزان سرمایه به هر سهم اختصاص می دهیم که خود این مساله ارتباط مستقیم با ریسک تحمیلی به سرمایه ما دارد.
پاسخ به تمام سوالات و مسائل معامله گران بورس تهران
تمامی احتیاجات یک معامله گر فعال در بورس تهران به اختصار در بالا درج شده است، پاسخ تمامی آنها در دوره استراتژی چریکی داده شده این دوره باتوجه به فیلترهایی کاملاً تست شده در ۱۰ سال قبل بازار طراحی شده، تست انجام شده آنالیز کامل شده و نتایج آن نیز کاملاً مشخص است.
مرحله بعدی تاییدیه روند است که با پرایس اکشن در این دوره به آسانی از شکارروند صعودی در ابتدای کار مطمئن می شویم و در آخر به مدیریت ریسک و سرمایه مطبق با این استراتژی می رسیم. تمامی احتیاجات معامله گران به صورت کامل پوشش داده می شود.
راه حل نهایی
پیدا کردن یک سیستم، با اجزای فیلترنویسی و تابلو خوانی، تحلیل نمودار (تکنیکال یا پرایس اکشن) و مدیریت ریسک و سرمایه ما را در بازار به شدت به مارکت میکر نزدیک می کند. برای اینکه تحرکات آنها را در قالب برهم ریختن عرضه و تقاضا در بازار رصد خواهیم کرد. در دوره استراتژی چریکی تلفیق این موارد رعایت شده وهمچنین تا حد امکان از زیاده گویی و پیچیده کردن مطلب جلوگیری شده است.
این دوره مناسب چه کسانی است؟
* افرادی که به نبال چاره پیدا کردن پول هوشمند هستند.
* افراد مبتدی و جدیدالورود به بورس تهران.
* معامله گران حرفه ای که به دنبال استراتژی ثابت در بورس تهران هستند.
* افرادی که به دنبال درآمد ثابت در بورس تهران حضور دارند.
* افرادی که به دنبال ثروتمند شدن بوسیله سرمایه گذاری در بورس تهران هستند.
* افرادی که به معامله گری در بورس بعنوان شغل ثابت نگاه می کنند.
این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟
* افرادی که به یک شبه ثروتمند شدن در بورس اعتقاد دارند.
* افرادی که به دنبال چاره میان بر برای معامله گری در بورس می گردند.
* افرادی که دنبال اکسیر ثروت یا معامله گری هستند.
* افرادی که نمی توانند ریسک را جز جدا نشدنی از سرمایه گذاری و معامله گری در بورس بدانند.
دستاورد نهایی
دست پیدا کردن به یک استراتژی مدون تست شده در بازار بورس تهران که هم اکنون توسط گروه شکارروند و دانشجویان دوره های قبلی در حال استفاده است. سسیستمی که به معامله گر اجازه آزادی عمل در بازار را می دهد و راه بدست اوردن درآمد ثابت را برای فرد هموار می کند.
افراد پس از گذراندن این دوره در خواهند یافت معامله گری در ذات خود دارای ریسک است و با این سیستم می توانند آنرا کنترل کنند و در لبه ریسک بدون استرس قدم بردارند.
شناسایی پول هوشمند و سهام شارپی در بورس تهران دستاورد دیگر این دوره خواهد بود که در کنار آن به مسائل روانی یک معامله گر بورس نیز به صورت کامل اشاره خواهد شد و سیستمی برای کنترل ترس، طمع و خشم به افراد ارائه می گردد.
فیلترها به صورت کامل در اختیار دانشجویان قرار می گیرد و روش استفاده از آنها به صورت کامل شرح داده می شود، فرد در انتهای دوره یک معامله گر با ابزاری کامل در بورس تهران خواهد بود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/10/16
11:46:29
0.0 / 5
815
تگهای خبر: آموزشی , ابزار , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دوره استراتژی چریكی (تلفیق پرایس اكشن و تابلوخوانی)
نظر شما در مورد دوره استراتژی چریكی (تلفیق پرایس اكشن و تابلوخوانی)
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳